MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERO ONLINE

MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERO ONLINE

Dátum: 22. - 23. apríla 2021
Miesto: U Vás doma
Adresa: Online, Online
Typ :

Vstupenky

22.-23.
Apr
2021
MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERO ONLINE
22.4.2021 od 17:00 hod. - 23.4.2021 do 23:59 hod.
U Vás doma

Online

Popis podujatia

22.-23. apríla majú všetci diváci na Slovensku možnosť sledovať online najslávnejší balet na svete - «Labutie jazero» v podaní  divadla “Moscow State Ballet”.

«Labutie jazero» je najslávnejším baletom na svete. Hudba Petra Iľjiča Čajkovského. Tento balet bol prvýkrát predstavený 4. marca 1877 na javisku Moskovského Boľšého Divadla, kde vystúpili umelci cisárskeho súboru. A odvtedy zostáva najobľúbenejším baletným predstavením divákov po celom svete. Príbeh lásky princa Siegfrieda a princeznej Odette, premenenej na bielu labuť zlým čarodejníkom Rothbartom, ktorý sa snaží zabrániť kúzlu a v neuveriteľnom boji medzi dobrom a zlom, nakoniec zvíťazí dobro.

To všetko, v podaní skvelých umelcov divadla “Moscow State Ballet” na čele s primabalerínou, absolventkou Akadémie Moskovského Štátneho Akademického Boľšého Divadla Ľudmilou Titovou, v kombinácii s farebnými dekoráciami a úžasnými kostýmami, uvidia diváci online.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top