Detail info
Close

MOZART REFLECTIONS (nočný koncert)

Konvergencie - MOZART – MUSTONEN
MOZART REFLECTIONS (nočný koncert)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

MOZART REFLECTIONS (nočný koncert/night concert) 

Slovenská národná galéria, Bratislava

Sobota/Saturday 24/02/24 – 20.30 pm

Stroon / Pjoni / J. Šicko

Dvojica umelcov pôsobiacich na scéne slovenskej alternatívnej a elektronickej hudby, Pjoni a Stroon, sa na festivale Konvergencie stretne s Mozartom. Nočný koncert v priestoroch Slovenskej národnej galérie bude konfrontáciou autorských identít, dialógom tvorivých poetík, priestorom pre hravosť, improvizáciu i dekonštrukciu. Nekonvenčné konvergenčné variácie na Mozartove témy doplní hra so svetlom Jána Šicka.

 

Pjoni and Stroon, two A pair of artists active on the Slovak alternative and electronic music scene,  will meet Mozart at the Konvergencie festival. The night concert in the premises of the Slovak National Gallery will be a confrontation of author identities, a dialogue of creative poets, a space for playfulness, improvisation and deconstruction. Unconventional convergence variations on Mozart's themes will be complemented by Ján Šicek's play with light.

//
Trvanie koncertu: 60 minút, bez prestávky
Vstupenky: 15 EUR / 12 EUR (ŤZP, senior, študent, ISIC, ITIC)

//
PERMANENTKY za špeciálnu cenu 59 EUR sú dostupné len v limitovanom počte 25 ks.
#konvergencie25rokov

//
Kompletný program festivalu Konvergencie / Get to know the full festival programme: www.konvergencie.sk

//
Zmena programu a účinkujúcich vyhradená. Pre aktuálne informácie sledujte webstránku / For any update about programme please follow our websites: www.konvergencie.sk a www.facebook.com/konvergencie.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top