MY SME SLOVAN

MY SME SLOVAN

Dátum: 1. januára 2100 - 1. januára 1900
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

„Jubileum“ (2016, 10:29 min)

História HC SLOVAN Bratislava siaha až do roku 1921, čo z hokejového Slovana robí jeden z najstarších klubov v Európe. Pri príležitosti 95. výročia založenia klubu vznikal v sezóne 2016/17 tento unikátny športový dokument. Slovan v tom čase pôsobil v KHL. Práve prierez bohatou históriou prináša záverečná časť seriálu My Sme Slovan pod názvom Jubileum. Venuje sa dávnej minulosti, priekopníkom hry ľadového hokeja, prichádzajúcim prvým úspechom klubu v kvalitou nabitej federálnej hokejovej lige, titulom v slovenskej najvyššej súťaži až po vstup Slovana do nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy. Svoje postrehy a cenné spomienky ponúkajú hráčske legendy klubu, ako aj jeho manažéri a akcionári.


 „Slovan v KHL sezóne 16/17“ (2016, 08:09 min)

Dres HC SLOVAN Bratislava obliekalo počas pôsobenia v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) viacero skvelých hokejistov. Skladba kádra pre jednu z najkvalitnejších svetových líg mala mnoho špecifík. Cenný športový dokument prostredníctvom výpovedí hlavného trénera, ako aj jeho asistentov približuje členov kádra v spomínanej sezóne, ako aj pohľady kľúčových hráčov na pôsobenie v klube a v meste.


„My sme Slovan“ (2016, 07:13 min)

HC SLOVAN Bratislava nie je len najslávnejší hokejový klub na Slovensku. Je to tiež značka s veľkou tradíciou. Celoživotný vzťah k nej si vytvorili desaťtisíce verných fanúšikov. Veľkú časť svojej profesionálnej kariéry s ňou spojili skvelí hráči, poprední tréneri a manažéri, či zamestnanci. Práve očami týchto “insiderov" sa v ďalšej epizóde jedinečného športového dokumentu pozrieme na takmer storočný klub, ktorý po slovenskom majstrovskom titule v roku 2012 “prestúpil" do najkvalitnejšej ligy v Európe - KHL- aby v nej odohral sedem náročných sezón.


„Ruská zima“ (2016, 08:30 min)

V priebehu roku 2016 absolvoval s výpravou hokejistov HC SLOVAN Bratislava niekoľko tripov aj filmový štáb Toxpro. Vznikol tak jedinečný športový dokument zachytávajúci pozadie pôsobenia „belasých“ v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige (KHL), ktorý je s odstupom rokov ešte cennejší a zaujímavejší. Dozviete sa v ňom o režime hráčov na tripe, o práci, ktorú v zázemí pre klub vykonávajú členovia realizačného tímu, ale aj to, ako Slovan v KHL vnímali ruskí fanúšikovia.


Kúpou virtuálnej vstupenky podporujete svoj klub a pomáhate mu prežiť zo súčasného tzv. „rescue mode“ do začiatku novej hokejovej sezóny. Ďakujeme! #VerniSlovanu

Cena 1,99€

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN
picture MY SME SLOVAN

Na mape

Top