Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Malá morská víla

Bratislavské bábkové divadlo
Malá morská víla

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

                                 

Hans Christian Andersen / Šimon Spišák

 

Malá morská víla


Originálna adaptácia známej rozprávky Hansa Christiana Andersena.

 

Príbeh o malej morskej víle, ktorá sa rozhodne vymeniť honosné morské kráľovstvo za neistý svet ľudí, aby sa tak mohla uchádzať o srdce milovaného princa, je základom jednej z najznámejších a zároveň najsmutnejších rozprávok Hansa Christiana Andersena.

V našom divadle sa však presvedčíte, že napriek stroskotaným nádejam a nenaplnenej láske nie je dôvod na ponurú náladu. Nová adaptácia pôvodného príbehu z pera mladého režiséra Šimona Spišáka ponúka originálny pohľad plný humoru a viery, že za ideály a sny sa oplatí bojovať aj napriek nepriazni osudu. Inscenácia je súčasťou cyklu „živá klasika“, ktorá ponúka nevšedné spracovania tradičných svetových a slovenských rozprávok.

 

réžia: Šimon Spišák
dramaturgia: Peter Galdík
scéna, kostýmy: Karel Czech
hudba: Jindřich Čížek
hrajú: Miriam Kalinková, Frederika Kašiarová,  Róbert Laurinec, René Sorád
vstupné: 7,00 €

5+
60 minút

.................................................................................................................................................................

Zmena programu vyhradená!

                  Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top