Marco Mendoza (White Snake, Thin Lizzy)

Marco Mendoza (White Snake, Thin Lizzy)

Dátum: 13. októbra 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Nedeľa
13
Okt 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Marco Mendoza (White Snake, Thin Lizzy)

Popis podujatia

Dátum/Date: 13.10.2019 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: 
Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Vo svete basgitary nie je toho veľa, čo Marco nedokáže alebo v minulosti nedokázal. Nahrával a bol na turné s hudobnými a rokovými hviezdami ako Blue Murder, John Sykes, David Coverdale, Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, Lynch Mob, Neal Schon, Dolores O’Riordan z the Cranberries, a s jeho súčasnou kapelou The Dead Daisies.
Marco je dynamický naživo hrajúci interpret, ktorý sa cíti ako doma rovnako na obrovskom štadióne ako aj v malom jazzovom klube.
Dokáže obsiahnuť hocaký hudobný štýl, od jazzu, fusion, world music, latin groove až po všetko z hard rocku.
Okrem toho je aj vynikajúci spevák, ktorý napísal a vydal vysoko uznávané sólové albumy ‘Live for Tomorrow’ a ‘Casa Mendoza’.
Ak by toto všetko nestačilo, Marco je tiež skutočný veľvyslanec hudby, ktorý si vždy nájde čas na stretnutie sa s fanúšikmi, chodí do nemocníc a dáva úžasné rozhovory, v ktorých je vždy otvorený a úprimný o tom, kde bol a kam plánuje ísť.
So svojou súčasnou kapelou The Dead Daisies nahral dva štúdiové albumy (‘Revolución’ a‘Make Some Noise’) a jeden live album ‘Live & Louder’. Otriasli pódiami od Kuby po Austráliu a všade uprostred. Dbajte nato, aby ste si Marca v našom klube nenechali ujsť.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top