Michael Jackson Tribute

Michael Jackson Tribute

Dátum: 8. októbra 2022
Miesto: Edison Park, Bratislava
Adresa: Prievozská 18, Bratislava

Show, imitácia, živý spev, tanečnci, živá kapela, pyro, eksklusivne kostýmy to bude jedinečná show Michael Jackson Tribute v Bratislave!

Vstupenky

Sobota
8
Okt 2022
20:00
Michael Jackson Tribute
Edison Park

Bratislava

Popis podujatia

Jediný oficiální dvojník Krále popu

Sergio Cortes


Dámy a pánové, je nám potěšením představit vám skutečně jedinečnou událost, opravdovou show, která nemá ve světě obdoby: show jediného oficiálního dvojníka legendárního Michaela Jacksona Sergia Cortese.
Sergio Cortes je známý španělský umělec, impersonátor legendárního a všemi milovaného Michaela Jacksona.
Sergio Cortes je jediný oficiální dvojník legendárního umělce, který s legendou spolupracoval! To je naprostá pravda: Sergio a Michael se za života legendárního umělce znali a sám Sergio občas vystupoval jako dublér Krále popu.
Šou Sergia Cortese se zásadně liší ode všech alternativních poct Králi popu, a to hlavně díky naprosto identickému vzhledu umělce a také díky jedinečné hlasové podobě, ze které bude bezpochyby běhat mráz po zádech i těm nejotrlejším divákům, nemluvě pak o choreografii, kostýmech a pochopitelně živém zvuku.
„Ta atmosféra vás doslova pohltí, budete očarováni, nebudete věřit vlastním očím, co se to děje přímo zde, přímo teď a přímo před vámi. Je to něco ohromujícího, okouzlujícího, co se nedá slovy popsat.“
„Identický vzhled, identický živý hlas, originální kostýmy – zcela se pohroužíte do světa legendárního Michaela Jacksona.“
Přesvědčte se o tom sami a ponořte se do světa nesmrtelné legendy a my vám zaručíme, že vás tato show na počest legendárního Michaela Jacksona zcela pohltí a ohromí svou jedinečností.

TPmerchTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute
picture Michael Jackson Tribute

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Michael Jackson Tribute - 26.3.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Michael Jackson Tribute, ktoré sa malo konať dňa 26.3.2021 o 20:00 hod. v Edison Park, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 8.10.2022 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Michael Jackson Tribute - 26.3.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Michael Jackson Tribute, ktoré sa malo konať dňa 26.3.2021 o 20:00 hod. v Edison Park, Bratislava , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Michael Jackson Tribute - 20.5.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie Michael Jackson Tribute, ktoré sa malo konať dňa 20.5.2020 o 20:00 hod. v Edison Park, Bratislava , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 26.3.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 10.7.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 10.7.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 10.7.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top