Detail info
Close

Milo Kráľ Band

Milo Kráľ Band

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

MILO KRÁĽ BAND
Kapela založená hercom, muzikantom a skladateľom Milom Kráľom, ktorý je televíznym divákom známy hlavne z účinkovania v seriáloch (Búrlivé víno, Kolonáda,...). Divadelným divákom rezonuje toto meno ako záruka kvalitnej hudby, keďže divadlu sa venuje veľmi aktívne nielen ako herec ale aj autor hudby, skladateľ. Spolu s bratom Radovanom “Bady” Kráľom a herečkou a speváčkou Barborou Švidraňovou naspievali už druhý album, ktorý nahrali spolu s kapelou MILO KRÁĽ BAND. Autormi textov sú majstri slova ako Andrej Sládkovič, Ľubomír Feldek, Jožo Urban, Charles Bukowski, Edmund Rostand, či divadelní kolegovia Dodo Gombár, Jakub Nvota... Prvý album nesie jednoduchý názov MILO KRÁĽ BAND, druhý vydali pod názvom TELEGRAMY. K skladbám Chýbaš, Lesbická, či Politická vznikli aj videoklipy, ktoré boli produkované pod režisérskou taktovkou Mila Kráľa.
Klávesové nástroje a spev: Miloslav Kráľ, spev: Barbora Švidraňová, klávesové nástroje, spev, akustická gitara: Radovan “Bady” Kráľ , saxofón: Adam Tojčík , elektrická gitara: Michal Kulich , basgitara: Dušan Schudich, bicie: Michal Dadík.

„Nehráme sa na ťažkých umelcov, hudba je pre nás radosť, o ktorú sa s vami chceme cez naše koncerty podeliť. Príďte sa na nás pozrieť a uvidíte nás bez kostýmov, masiek, kamier a hereckých póz. Normálnych, civilných, s chuťou odovzdať vám cez hudbu kopec pozitívnej energie.“ MKBand

Okrem neho sa spevu zhostí populárna a sympatická herečka a speváčka Barbora Švidraňová známa nielen zo seriálových rolí v Búrlivom víne či Paneláku,ale jej spevácky prejav zaujal aj v hudobnej show Hlas Česko Slovenska.

Kapela pôsobí v zložení
:
Milo Kráľ - klávesové nástroje a spev
Barbora Švidraňová - spev
Radovan Bady Kráľ - klávesové nástroje,spev,akustická gitara
Adam Tojčík - saxofón
Michal Kulich - elektrická gitara
Dušan Šudich - basgitara
Michal Dadík - bicie!

Vstupné/Entry: 10,00 EUR (na mieste v deň konania koncertu 15,00 EUR)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top