Detail info
Close

Milovať k smrti - Príbeh o veľkej Edith Piaf

Milovať k smrti - Príbeh o veľkej Edith Piaf

Dátum: 7. - 8. novembra 2024
Miesto: Žilina, Martin

Vstupenky

Štvrtok
7
Nov 2024
18:00
Milovať k smrti - Príbeh o veľkej Edith Piaf
Piatok
8
Nov 2024
18:00
Milovať k smrti - Príbeh o veľkej Edith Piaf

Popis podujatia

Milovať k smrti – Príbeh o veľkej Edith Piaf

O živote slávnej speváčky Edith Piaf spieva Svetlana Nálepková. Komorný muzikál, v ktorom zaznie 20 najslávnejších piesní  EDITH PIAF s rozprávaním o jej živote podľa knihy sestry Edith Piaf Simone Berteautovej.

Edith Piaf bola veľkou speváckou osobnosťou 20. storočia. Stala sa symbolom vrcholnej éry francúzskeho šansónu, stala sa symbolom zlatého veku Paríža. Mala úžasný dar neopakovateľného hlasu, schopnosť sugestívne rozprávať v piesňach o jasoch i tieňoch života, najmä o všetkých odtieňoch lásky. Edith Piaf mala šťastie na skladateľov a textárov a jej piesne sú dodnes neopakovateľným zážitkom. Na začiatku nového storočia, v ktorom je spôsob života taký iný ako za života Edith, sa speváčka a herečka Svetlana Nálepková vracia k piesňam, ktoré prežili všetky nové prúdy v hudbe, ktoré sa stali klasikou a majú stále, čo povedať. Piesne sa v podaní Svetlany Nálepkovej vracajú na javisko v nových komorných aranžmánoch pianistov a skladateľa Jiřího Toufara, s novo prebásnenými textami od Jiřího Dědečka.

Hrajú: Světlana Nálepková, Martin Sochor a Ondřej Kavan

Naživo doprevádzajú:  Blue Angel Memory Band Jiřího Toufara


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top