Detail info
Close

Miro Žbirka Symphonic

Miro Žbirka Symphonic

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 21.12.2013 o 20:00 hod., Steel Aréna - Košice
Cena/Price: od 17 Eur
Imobilní + doprovod: 19 Eur
Cena vstupeniek sa bude od 1.10.2013 zvyšovať!

VIP vstupenka (prvé 2. rady na ploche) zahrňuje parkovanie v parkovacom dome, exkluzívny darček pre Vás a vstup na VIP recepciu, ktorá sa uskutoční po koncerte.
VIP recepcia sa bude konať v priestoroch Business Centre na Štúrovej ulici č. 27, Košice
VIP vstupenka je zároveň vstupenkou na VIP Party. Vstup iba s platnou vstupenkou!

Organizátor nenesie zodpovednosť za zhoršenú viditeľnosť v sektoroch A35 a B35 a na ploche v radoch 29. az 32. Reklamácie nebudú akceptované.

Popis/Description:
Vyvrcholením tohoročného koncertovania Mira Žbirku bude Vianočný symfonický koncert so skupinou a so 42 - členným orchestrom SLOVENSKÍ SYMFONICI pod taktovkou dirigenta Adriána Kokoša.
Najväčšie hity na ňom Miro Žbirka aj s hosťami, ktorých mená zatiaľ tají, predstaví v tradičnom, symfonickom, rockovom, ale aj akustickom prevedení.

"Minulý rok sme stihli iba koncerty v Prahe a v Bratislave, teraz to urobíme v Košiciach. Som to východniarom dlžný.." povedal o pripravovanom koncerte Miro.

Decembrový narodeninový koncert bude tento rok jediným veľkým exkluzívnym koncertom na Slovensku.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top