Detail info
Close

Modré krídla Slovan vs AquaCity Pikes

Modré krídla Slovan vs AquaCity Pikes

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Na Zimný štadión Ondreja Nepelu po prvý raz pricestuje tím AquaCity Pikes. Nejde však o nováčika v pravom zmysle slova. Farma Popradu nadväzuje na účastníka Tipos SHL predchádzajúcich sezón HK Levice, ktorý sa pred touto sezónou kvôli problémom s tamojším zimným štadiónom presťahoval pod Tatry.

Tatranské “šťuky” sa od začiatku sezóny držia na miestach, ktoré zaručujú účasť v baráži o playoff. Na prvý vzájomný zápas v Poprade Modré krídla Slovan nemajú dobré spomienky. V pozícii mierneho favorita podľahli vcelku hladko 3:6. Aj doma si budú musieť dávať pozor najmä na Oleksandra Peresunka, ktorý je s 24 bodmi a 20 gólmi ďaleko najproduktívnejším hráčom Pikes a v sezóne už odohral zápasy aj za A mužstvo HK Poprad. Dobré čísla má aj Jakub Kylnar (7+10), René Svitana (6+10) a poľský internacionál Martin Przygodzki. V bránke sa od začiatku sezóny vystriedalo už 5 gólmanov, najčastejšie sa v nej objavuje popradská dvojka Štefan Valluš.

Informácie pre divákov:

  • jednotné vstupné 3 eur
  • k dispozícii sektory A9, A10 a A11 (+ sektor pre imobilných)
  • držitelia permanentiek “HC SLOVAN Extraliga 2023/24” majú vstup na zápas v cene svojich permanentiek
  • vstupenky na zápas je možné zakúpiť len online formou hometicket

Hostia:

Fanúšikom hosťujúcemu tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore A11 vpravo.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top