Detail info
Close

Modré krídla Slovan vs TSS Group Spartak Dubnica

Modré krídla Slovan vs TSS Group Spartak Dubnica

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V rýchlom slede čaká na Modré krídla Slovan ďalší domáci zápas, tentoraz s TSS Group Spartak Dubnica. 

Podobne ako v predchádzajúcom zápase s Považskou Bystricou pôjde o duel s tabuľkovým susedom a teda klasický šesťbodový zápas.

Dubnica sa v tabuľke nachádza o jednu priečku vyššie ako Modré krídla na 5. mieste a má o jeden bodík viac. Za toto umiestnenie vďačí predovšetkým skvelej sérii šiestich víťazných duelov za sebou. Dubničania naposledy prehrali ešte v polovici októbra s Trebišovom. V zápasoch dostávajú iba minimum gólov, brankár Lietava si drží v posledných stretnutiach priemer jedného inkasovaného gólu.

Dubnicu ťahajú do play off skúsení hráči, ktorí sa pred sezónou vrátili do rodného klubu. Najproduktívnejším z nich a zároveň najlepším strelcom je Radoslav Tybor s 20 bodmi, resp. 9 gólmi. Prispievajú tiež Marek Hovorka (13 b.) a Michal Kluka (11 b.).

Informácie pre divákov:

  • jednotné vstupné 3 eur
  • k dispozícii sektory A9, A10 a A11 (+ sektor pre imobilných)
  • držitelia permanentiek “HC SLOVAN Extraliga 2023/24” majú vstup na zápas v cene svojich permanentiek
  • vstupenky na zápas je možné zakúpiť len online formou hometicket

Hostia:

Fanúšikom hosťujúcemu tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore A11 vpravo.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top