Muzikál Frida Maľovať a milovať

75.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
Muzikál Frida Maľovať a milovať

Miesto:

Muzikál Frida Maľovať a milovať je životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo, plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby.

Vstupenky

Popis podujatia

Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok. Prežite na vlastnej koži životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo, plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby, hýrivých kostýmov a tanca.

Pôvodný slovenský muzikál Frida – Maľovať a milovať je dielom kolektívu autorov Rudolf Geri, Daniel Hevier a Karol Vosátko. Život a dielo excentrickej maliarky Fridy Kahlo a jej životného partnera Diega Riveru sú pre univerzálnosť posolstva príťažlivé aj pre našu dobu. Autori tohto diela sa sústredili na hĺbku myšlienok a vnútorné posolstvo, ktoré bolo základným obsahom aj pre oscarový film Frida Kahlo s očarujúcou Salmou Hayek. Sólisti a tanečníci v nádherných farebných kostýmoch sprevádzaní fantastickou hudbou so živým orchestrom vám predvedú oslavu neskrotného života jednej z najvýznamnejších maliarok 20. storočia.

Účinkujú:
Frida Kahlo: Katarína Ivanková
Diego Rivera: Tomáš Palonder
Cristi: Mirka Partlová/Natália Puklušová
Rockefeller, Trockij: Marcel Ochránek, Jakub Ružička

Réžia: Karol Vosátko
Zvuk: Vladimír Novosad
Scenár a texty: Daniel Hevier
Choreografia: Magdaléna Čaprdová
Hudba: Rudolf Geri
Scéna: Peter Janků
ŽIVÝ ORCHESTER
Kostýmy: Hana Ciganová Zmena programu vyhradená.

Kapacita na koncerte je limitovaná podľa aktuálne platných nariadení.
Koncert je súčasťou festivalu 75. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je organizované s podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top