Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Muzikálový festival Jozefa Bednárika 2022

Muzikálový festival Jozefa Bednárika 2022

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

MUZIKÁLOVÝ FESTIVAL JOZEFA BEDNÁRIKA 15 ročník

Muzikálový festival Jozefa Bednárika patrí už automaticky k obľúbeným letným hudobným akciám Slovenska a Česka.

Počas predchádzajúcich ročníkov si vytvoril kredit hudobného sviatku, kde sa schádzajú milovníci príjemných melódii z celej krajiny. Práve oni vytvárajú nezameniteľnú atmosféru na festivalovej Terase muzikálovej slávy Jozefa Bednárika v Kúpeľoch Brusno. Práve pre priam až domácu atmosféru, kde sa stiera bariéra medzi hľadiskom a javiskom si účinkovanie na tejto akcii nevedia vynachváliť ani účinkujúci.

Aj tento rok sa preto v Kúpeľoch Brusno na festivale zídu mnohé rešpektované herecké a muzikálové osobnosti, ktoré akcii dodávajú punc najvyššej exkluzivity.

Festival je zameraný na muzikálovú, divadelnú a filmovú hudbu, no nevyhýba sa ani kabaretu, či šansónu. Podujatie je zároveň prehliadkou toho najlepšieho, čo sa v ostatnom čase zrodilo na našej, či českej scéne. Muzikálový festival Jozefa Bednárika je výnimočný aj tým, že divákom poskytuje jedinečnú možnosť bezprostredného kontaktu s umelcami a tvorcami.

Medzi účinkujúcimi tento ročník zažiari Banskobystrický rodák a jedna z najväčších muzikálových osobností Pražských scén Marian Vojtko. Po prvý krát si na terase vypočujeme šansónový koncert v podaní šarmantnej Světlany Nálepkovej. Lahôdkou bude dozaista aj komponovaný koncert zostavený zo známych piesni legendárneho muzikálu Na skle maľované. Naštudovali sme ho a uvedieme ho ako poctu k nedožitým 80tinám majstra Dočolomanského..

TALENTY - koncert žiakov odboru Hudobno dramatické umenie Konzervatória J.L. Bellu Banská Bystrica

Michal Dočolomanský 80, MAĽOVANÝ NA SKLE - komponovaný festivalový koncert v réžii Jaroslava Moravčíka. 

ŠANSÓNY SPOD ORLOJA - Svetlana Nálepková

SLÁVNOSTNÝ CEREMONIÁL - Galaprogram s odovzdávaním ocenení Brusnianska Brusnica a Tabule muzikálovej slávy - Ján Slezák, Gabriela Očkajová, Peter Krivý, Matej Lacko, Michaela Nosková, Nikola Ďuricová, Petra Peterová, Peter Paleček a ďalší.

HVIEZDY - Marián Vojtko a jeho hostiaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top