N. V. Gogoľ: Ženba

Mestské Divadlo Trenčín
N. V. Gogoľ: Ženba

Dátum: 11. decembra 2019
Miesto: Kultúrne centrum, Nemšová

Vstupenky

Streda
11
Dec 2019
18:00
N. V. Gogoľ: Ženba
Kultúrne centrum

Nemšová

Popis podujatia

Alebo ako oženiť starého mládenca. Absolútna klasika svetovej dramatiky a komédie od ruského spisovateľa N. V. Gogoľa. Groteskné charaktery, každý nesúci si svoje fóbie, túžba po sobáši väčšia u príbuzných ako u snúbencoch... to všetko v spleti komických situácií a nečakaných náhod. Scénografia Silvie Ďurovcovej je inšpirovaná výraznými farbami a štýlom zariadenia pamätnej izby N.V.Gogoľa v Rusku. V réžii Karola Rédliho, ktorého inscenácie Mastný hrniec a Perinbaba sa stretli s mimoriadnym záujmom divákov. 

Autor: Nikolaj Vasilijevič Gogoľ
Preklad: Mária Rázusová-Martáková
Réžia: Karol Rédli
Dramaturgia: Michaela Gallová
Scénografia a kostýmy: Silvia Ďurovcová, Eliška Šefčíková
Produkcia: Zuzana Mišáková
Inšpícia: Michaela Gallová, Silvia Ďurovcová
Technická spolupráca: Art Event, s.r.o.

Osoby a obsadenie: 
Agafia Tichonovna: Diana Demecsová/Karin Adzimová
Arina Pantelejmonovna: Zuzana Mišáková
Fiokla Ivanovna: Diana Minarovičová
Podkolesin: Jakub Ružička
Kočkarev: Marek Lupták
Praženica: Michal Rovňák
Anučkin: Simon Kopunec
Ževakin: Štefan Richtárech
Stepan: Štefan RichtárechTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - N. V. Gogoľ: Ženba - 10.10.2019 o 18:30 hod.

Predstavenie N. V. Gogoľ: Ženba, ktoré sa malo konať dňa 10.10.2019 o 18:30 hod. v Kino Hviezda, Trenčín, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 11.12. 2019 o 18:00 hod. v novom mieste konania: Kultúrne centrum, Nemšová.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 18.10.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 18.10.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 18.10.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top