NICKI MINAJ

NICKI MINAJ

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Nicki Minaj ohlasuje nové detaily NICKI WRLD TOUR aj meno rappera ktorý príde s ňou

Svetová hip-hopová ikona NICKI MINAJ oznámila nové detaily k svojmu očakávanému turné, ktoré sa začne už 21. februára v nemeckom Mníchove a prechádza 22 mestami po celej Európe. V sobotu 22. februára vystúpi aj v na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.
Nicki Minaj sa rozhodla priniesť svojim fanúšikom absolútny zážitok z nového albumu Queen. Preto so sebou prináša na stage nové meno. Po jej boku sa na turné objaví rapper JUICE WRLD z Chicaga, ktorého debutový album "Goodbye & Good Riddance" dosiahol platinový predaj a multi-platinový predaj singlov " All Girls Are the Same " a "Lucid Dreams".

,,Som nadšená, že môžem priniesť komplexný zážitok mojim európskym fanúšikom. Môj kreatívny manažér Jamie King a ja sme veľmi dôkladne pracovali na tomto vzrušujúcom, nezabudnuteľnom a absolútne unikátnom diele, ktoré budem zdieľať s mojimi úžasnými fanúšikmi. Milujem hudbu Juice WRLD a cítim sa poctená, že sa pripojil k mojej šou. Toto bude niečo, o čom sa budú písať knihy. ,,

Navyše Nicki sľubuje, že na jej THE NICKI WRLD TOUR bude prizývať aj lokálnych umelcov, aby spoločne vytvorili nezabudnuteľný zážitok v každej krajine. Podobne, ako jej divoko úspešná a kritikmi uznávaná Pinkprint Tour, nadchádzajúce termíny Nicki ponúkne fanúšikom prístup do svojho sveta a budú plné prekvapení.V priebehu rokov NICKI MINAJ dôkladne budovala históriu a ovplyvňovala všetky kruhy popovej kultúry. V roku 2018 vydala svoj štvrtý album Queen, ktorý debutoval na druhom mieste prestížneho rebríčka Billboard Hot 100. Bola desaťkrát nominovaná na prestížnu cenu Grammy, predala 20 miliónov singlov, 60 miliónov nahrávok v ktorých vystupovala ako hosť a viac ako 5 miliónov svojich albumov. Stala sa vôbec prvou ženskou umelkyňou so 100 zápismi v tabuľke Billboard Hot 100.

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI KONCERTE NICKI MINAJ & Juice WRLD!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - NICKI MINAJ - 22.2.2019

Koncert Nicky Minaj, ktorý sa mal konať 22.2.2019 bol zrušený zo strany umelca. Organizátor podujatia bude vracať vstupné v plnej výške.

Tu sú inštrukcie, ako si môžete nárokovať vyplatenie finančnej náhrady, ak ste si vstupenku zakúpili v našej spoločnosti.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ak ste si zakúpili vstupenku on-line

  - Žiadosť zašlite na dresu reklamacie@ticketportal.sk s priloženou vstupenkou v elektronickej podobe (najlepšie ako PDF).
  - Ak ste si vstupenku nechali poslať poštou, zašlite nám ju prosím naspäť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava
  - Ak ste platili kartou, budú vám peniaze vrátené na rovnaký účet. Ak ste platili bankovým prevodom, zašlite nám prosím aj potvrdenie o zrealizovanej transakcii a peniaze vám pošleme späť na tento účet.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ak ste si zakúpili vstupenku prostredníctvom predajných miest
  - Vstupenku môžete vrátiť iba na tom mieste, kde ste si ju zakúpili. Nie je možné vrátenie na inom predajnom mieste, alebo on-line
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V prípade, ak ste si zakúpili vstupenku na predajných miestach a uplatnili benefitovú poukážku
  - Prosím príďte ju vrátiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ak ste si zakúpili vstupenku do sektoru B, ale organizátor vám ju v deň konania koncertu vymenil
V závislosti na forme kúpy. Pokiaľ bola pôvodná vstupenka zakúpená:


 - online na webe, je potrebne napísať žiadosť o vrátenie vstupného na reklamacie@ticketportal.sk s priloženými hometicketmi a dokladom o platbe a zároveň zaslať originál vstupenky z XL promotion na: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava

 - na predajnom mieste, je potrebne napísať žiadosť o vrátenie vstupného na reklamacie@ticketportal.sk s informáciou o pôvodnej vstupenke (miesto nákupu, deň nákupu, hodnotu vstupenky, miesto sedenia), uviesť číslo účtu na, ktoré Vám vrátime hodnotu zakúpených vstupeniek  a zároveň zaslať originál vstupenky z XL promotion na: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava

 - Pokiaľ bola pôvodná vstupenka zakúpená benefitovou poukážkou na predajnom mieste je potrebné Vstupenky doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V prípade nejasností, alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese: reklamacie@ticketportal.sk


Top