NIGHTWISH + ALMANAC (Victor Smolski) + hostia

NIGHTWISH + ALMANAC (Victor Smolski) + hostia

Dátum: 1. júna. 2016
Miesto: Areál futbalového štadióna Lokomotíva, Košice

Vstupenky

Streda
1
Jún 2016
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
NIGHTWISH + ALMANAC (Victor Smolski) + hostia

Popis podujatia

1.6.2016 od 17:00hod.
Amfiteáter Košice zmena miesta Areál futbalového štadióna Lokomotíva, Košice

Popis/Description:
Fínski fenomenálni Nightwish sa vracajú na Slovensko! Po minuloročnom triumfe v Banskej Bystrici sa megastar vracia na Slovensko tam, kde sa ešte nikdy nepredstavili – do Košíc!
Po tom, ako Nightwish na jar odohrajú severoamerické, ázijské a rusko-bieloruské turné, sa Tuomas Holopainen a spol. vrátia do Európy na najväčšie festivaly. A jedinú výnimku a plnohodnotný koncert odohrajú iba na Slovensku. Zároveň to bude exkluzívny koncert pre roky 2016 a 2017 – kapela si totiž plánuje zaslúženú pauzu!

A prečo sa vracajú na Slovensko a odohrajú tu špeciálne dlhý koncert ? Minulý rok sme zistili, že aj keď naši fanúšikovia vyrástli s nami, tešíme sa že pribudli aj noví. A ako v rokoch 2003 a 2005 – bolo tu úžasné hrať pred takým publikom – v tomto smere čas ako keby sa bol zastavil....odkazuje kapela.
Preto sa všetci tešia na nové miesto – do Košíc – a samozrejme ako minulý rok, fanúšikov čaká opäť jedno prekvapenie v podobe hosťa koncertu a nejakej tej domácej kapely, ktorá rozhýbe hudobný maratón na tak dobrom mieste akým je košický amfiteáter.
Koncert vychádza na dátum 1.6.2016 – ktorý je zaujímavý najmä tým, že presne 10 rokov pred tým, 2.6.2006 vyšlo kapele DVD End of an Era – posledný koncert s ich prvou speváčkou Tarjou. DVD bolo na druhý deň predaja už s nálepkou „GOLD“ a zanedlho bolo ovenčené aj statusom PLATINUM !!! 10 rokov odvtedy, ale aj éru predtým si Nightwish naživo pripomenú zbierkou hitov a singlov z ich kariéry, ktoré bravúrne zvláda FLOOR JANSEN, aktuálna, v poradí tretia, ale najuniverzálnejšia slávica v zostave Nightwish.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Galéria

Na mape

Top