Na koho to slovo padne Trenčianske Teplice

Na koho to slovo padne Trenčianske Teplice

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza na pódium do Kursalonu! Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Róbert Jakab a Vladimír Kobielsky sa predstavia v grotesknom príbehu piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti v spoločnosti jedného revolvera. Kto ho má, ten má moc. Avšak každý má o nej svoju vlastnú predstavu. Predstavenie, ktoré sa môže pýšiť cenou DOSKY ako Objav sezóny, vypáli jeden gag za druhým, až kým nepadneme od smiechu.

Inscenácia Na koho to slovo padne pôvodne vznikla ako ročníková práca na Vysokej škole múzických umení pred dvadsiatimi rokmi. Naštudovali ju piati mladí herci Latinák, Kemka, Miezga, Jakab a Kobielsky v réžii Petra Mankoveckého. Dramaturgiu vytvoril Peter Pavlac, autorom pôvodnej hry je maďarský spisovateľ, dramaturg a dramatik Gábor Görgey. Za dve desaťročia precestovala inscenácia svet a s úspechom ju uviedli v USA, Austrálii, Srbsku, Maďarsku či vo Francúzsku.

Vstupenky:
Voľné sedenie: 17 €
VIP Box A s miestenkou a občerstvením 25 € / osoba
VIP Box B s miestenkou a občerstvením 100 € / 4 osoby

Podujatie je súčasťou Divadelnej jesene Trenčianske Teplice. Viac informácií nájdete na www.visit-teplice.com.

Na mape

Top