OKTAGON BRATISLAVA

OKTAGON BRATISLAVA

Dátum: 7. októbra 2023
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

Sobota
7
Okt 2023
18:00
OKTAGON BRATISLAVA

Popis podujatia

Čepo vs. Peňáz: V Bratislave sa budú vyrovnávať účty!

Jeden z najočakávanejších duelov MMA scény, na ktorý už fanúšikovia čakajú 3 roky, je tu! Vlasto Čepo a Matej Peňáz si svoj spor vyriešia v klietke 7. 10. A znova sa v Bratislave predstavia najväčšie mená slovenskej a českej MMA scény.

Vlasto Čepo a Matěj Peňáz. Príbeh dvoch hviezdnych bojovníkov OKTAGONu, ktorí si nemôžu prísť na meno, sa tak po rokoch blíži k rozuzleniu. Obaja svojich súperov vypínajú so železnou pravidelnosťou a obaja rovnako vedia, že prišiel čas si vysporiadať účty tvárou v tvár!

A samozrejme nebude chýbať ani ďalšia slovenská MMA elita. Zažijete dychberúce víťazstvá aj bolestivé porážky a spolu so svojimi obľúbenými zápasníkmi budete prežívať radosť aj sklamanie.

Ohromujúca športová akcia so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane nabitej audiovizuálnej show.

7. 10. 2023 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu - TIPOS Aréna. Lístky práve v predaji.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top