OLDIES PÁRTY RÁDIA VLNA

OLDIES PÁRTY RÁDIA VLNA

Dátum: 15. júla 2022
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
Adresa: Dudvážska 5, Bratislava

Vstupenky

Piatok
15
Júl 2022
21:00
OLDIES PÁRTY RÁDIA VLNA

Popis podujatia

Dôležité upozornenie: čas 21.00 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!  

10. NARODENINY clubu HRON

Tešíme sa, že vás môžeme pozvať na našu narodeninovú párty, ktorá sa u nás pravidelne koná v júli.

U nás  sa môžete zabaviť s programom OLDIES PÁRTY RÁDIA VLNA s Petrom HURAJTOM a moderátorom. Takisto naše DUO Stefi&Matto vás  roztancujú už 15.7.2022

V cene vstupenky vás bude čakať welcomedrink a malé občerstvenie – bufetové stoly.

Dátum: 15.7.2022
Čas: 21.00 hod
Cena: 25€
Vstup od 18r.


VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top