Detail info
Close

OLDIES PÁRTY RÁDIA VLNA - 11.Narodeniny club Hron

OLDIES PÁRTY RÁDIA VLNA - 11.Narodeniny club Hron

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dôležité upozornenie: čas 20.00 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!  

11.Narodeniny clubu HRON

Tak, ako každoročne oslávime spoločne otvorenie clubu HRON. Osvedčená zábava v tento večer, bude OLDIES PÁRTY RÁDIA VLNA. Moderátor rádia a DJ Peter HURAJT vás zabavia celou nocou. V cene vstupenky: welcomedrink, a malé občerstvenie formou bufetových stolov.

Kapacita je obmedzená, tak si zakúpte najlepšie miesta už teraz!

Dátum: 14.7.2023

Čas: 20.00 hod

Cena: 25€ sedenie

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top