Detail info
Close

OMEGA VEČER

OMEGA VEČER

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dôležité upozornenie: čas 21.00 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!

OMEGA VEČER

Tento skvelý večer, kde sa predstaví OMEGA REVIVAL (hosť večera ), vás prenesie do starých dobrých čias. Nezabudnuteľné skladby od svetovo uznávanej skupiny OMEGA, zaznejú už 23.9.2023 u nás

v clube HRON. Zakúpte si najlepšie miesta už dnes! 

Dátum: 23.9.2023
Čas: 21.00 hod
Cena: 10€


Vstup od 18 rokov! 

OMEGA ESTE

Ez az OMEGA REVIVAL ( Az est vendége ), nagyszerű estéje és a régi idők ünnepe. A világhírű OMEGA együttes felejthetetlen dalai hallhatók itt 2023.09.23-án a HRON klubban. Vásároljon legjobb üléseket még ma!

Randi: 23.9.2023
Idő: 21.00 - az este kezdete
Az ár: 10€


VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top