Detail info
Close

OPERAFEST NA HRADE

OPERAFEST NA HRADE

Dátum: 22. - 23. júna 2024
Miesto: Bratislavský hrad, Bratislava
Adresa: Zámocká 862/2, Bratislava

Vstupenky

Sobota
22
Jún 2024
20:00
OPERAFEST NA HRADE
22.06.2024 o 20:00hod. - Operný galakoncert troch tenorov
Bratislavský hrad

Bratislava

Nedeľa
23
Jún 2024
20:00
OPERAFEST NA HRADE
23.06.2024 o 20:00hod. - Koncert filmovej hudby
Bratislavský hrad

Bratislava

Popis podujatia

OPERAFEST NA HRADE
22.-23.6.2024

 Unikátny operný festival pod holým nebom zaznie už po štvrtý krát.
Zažite neopakovateľnú atmosféru s hviezdami pod hviezdami.
Dva jedinečné večery na západnej terase Bratislavského hradu.

 

22.6. 2024 20.00
Operný galakoncert troch tenorov

Program Operného galakoncertu je zostavený z najznámejších talianskych operných árií (Tosca, Turandot, Rigoletto,...) a piesní (O sole mio, Granada, Funiculli funiculla....)
Na koncerte vystúpia traja svetoví tenori v sprievode veľkého symfonického orchestra Operafestu na hrade. Alberto Profeta- momentálne jeden z najlepších spinto tenorov s podmanivým hlasom, jeden z posledných žiakov Luciana Pavarottiho. Sicílčan Alberto Profeta pravidelne účinkuje v najväčších talianskych operných domoch.
Anle Gou- mladý čínsky tenorista, ktorý disponuje krištáľovo čistým hlasom a ohúri Vás svojou vycibrenou technikou a tenorovými „výškami.“ Anle Gou debutoval už aj vo Viedenskej štátnej opere, pôsobí v mnohých divadlách a na koncertných pódiách v Európe, ale aj v Číne. Okrem talianskeho a čínskeho tenora sme do speváckeho „trojboja“  zaradili aj slovenského tenoristu Jozefa Gráfa. Na svojom konte má množstvo divadelných a koncertných premiér, pravidelne koncertuje na renomovaných medzinárodných hudobných festivaloch a tak isto na operných javiskách nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Rakúsku, Španielsku, či Švédsku.

 

23.6. 2024 20.00
Koncert filmovej hudby

Na záverečnom Koncerte filmovej hudby uvedie veľký symfonický orchester množstvo titulov širokej škály žánrov filmovej a televíznej hudby. Po obrovskom úspechu vypredaného Koncertu filmovej hudby v roku 2022 a 2023, sme opäť zaradili do programu melódie svetových skladateľov a pridávame k nim ďalšie svetové tituly, ako napríklad Gladiátor, Hra o tróny, James Bond, Posledný Mohykán či Superman. A opäť zaznejú aj filmové „klasiky“ ako Harry Potter či Piráti z Karibiku a kopu ďalších, na ktoré sa môžete tešiť pod hviezdami na západnej terase Bratislavského hradu.

 

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ. PO ODOHRATÍ 30 MIN. Z PREDSTAVENIA SA VSTUPNÉ NEVRACIA.

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - OPERAFEST NA HRADE - Umberto GIORDANO – ANDREA CHÉNIER - 21.6.2024 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie OPERAFEST NA HRADE - Umberto GIORDANO – ANDREA CHÉNIER, ktoré sa malo konať dňa 21.6.2024 o 20:00 hod. v Bratislavskom hrade, je ZRUŠENÉ!

Klienti majú možnosť zakúpiť si vstupenky na zvyšné dva koncerty podujatia OPERAFEST NA HRADE 22.6.2024 a 23.6.2024 priamo tu!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top