OTVORENÁ VSTUPENKA DO MESTSKÉHO DIVADLA ŽILINA

MESTSKÉ DIVADLO ŽILINA
OTVORENÁ VSTUPENKA DO MESTSKÉHO DIVADLA ŽILINA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

OTVORENÁ VSTUPENKA DO MESTSKÉHO DIVADLA ŽILINA

Otvorená vstupenka v hodnote 6 € platí na 1 vybrané predstavenie z domáceho repertoáru Mestského divadla Žilina podľa vlastného výberu pre 1 osobu.

Podmienky uplatnenia

Otvorenú vstupenku je potrebné vymeniť v pokladnici divadla za vstupenku na vybrané domáce divadelné predstavenie na základe aktuálneho programu https://www.divadlozilina.eu/kalendar/, a to minimálne 24 hodín vopred podľa dostupných voľných kapacít. Vstupenku nemusíte tlačiť, stačí sa ňou preukázať v mobilnom telefóne. Otvorenú vstupenku si môžete uplatniť do 20. júna 2022. Neplatí na premiéry, verejné generálky ani na hosťujúce predstavenia.

V prípade, že si Otvorenú vstupenku nemôžete vymeniť za vstupenku vopred, je potrebné aspoň urobiť rezerváciu na čísle +421 911 148 449 alebo e-mailom na pokladna@divadlozilina.eu. Ak máte vstupenku len rezervovanú, je potrebné do divadla prísť aspoň 30 minút pred začiatkom predstavenia.

Otvorená vstupenka platí na tieto inscenácie v repertoári Mestského divadla Žilina: https://www.divadlozilina.eu/repertoar/

 

Kontakt

Mestské divadlo Žilina
Horný val 3
010 01 Žilina
divadlozilina.eu
e-mail:
pokladna@divadlozilina.eu
mobil: +421 911 148 446

Pokladnica Mestského divadla Žilina je otvorená v pracovných dňoch od 15:30 do 18:00 a vždy hodinu pred predstavením.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Odporúčané

Top