Detail info
Close

Open Air BJD Slovenská Sporiteľňa 2022

Open Air BJD Slovenská Sporiteľňa 2022

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Open Air Bratislavské Jazzové Dni Slovenská Sporiteľňa 2022 - zahajovací koncert
 

Open Air zahajovací koncert Bratislavských Jazzových Dní Slovenská Sporiteľňa 2022 sa uskutoční už 4.9.2022 o 18:30h v Sankt Vitus Kaffee v Rusovciach.

 
Peter Lipa, si ako hostiteľ a headliner koncertného večera pozýva dvoch talentovaných hostí. Už niekoľko rokov je zvykom,  že festival dáva priestor aj mladším hudobníkom a tento krát tomu nie je inak. Prináša do Rusoviec dva hudobné projekty s jedinečným pohľadom na hudbu, zo slovenskej a českej scény.
 
Český rapper, producent a režisér Paulie Garand s kapelou, na Slovensku prvý krát predstaví svoj projekt Acoustic. Vydal 8 sólových albumov a všetky sa vyznačujú Paulieho osobitným štýlom, kombinujúcim rôznorodú mozaiku nálad a atmosfér. Od vážnych tém, cez kritiku, až po odľahčené témy. 
 
Večer otvorí Tibor Feledi Kairos quintet so svojou novou tvorbou, ktorú momentálne dolaďujú v štúdiu. Tento projekt nieje nováčikom a svoje schopnosti potvrdili na hlavnom pódiu jesenného festivalu, kedy otvárali festival ako výhercovia súťaže Mladých talentov. 
 
Peter Lipa Band, otec slovenského jazzu a jedna z najvýznamnejších osobností slovenskej jazzovej scény, už tradične uzavrie zahajovací koncert BJD so svojim pestrým repertoárom.
 
 
Ceny vstupeniek:
Sedenie na miesto - 21,- Eur
Sedenie pri stole - 29,- Eur
Státie pri stole - 19,- Eur

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top