Detail info
Close

Operná noc – Vargicová, Beláček a Buranovský

74. Hudobné leto Trenčianske Teplice
Operná noc – Vargicová, Beláček a Buranovský

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Doprajte si výnimočný zážitok a vychutnajte si unikátnu Opernú noc v Kursalone! Predstavia sa svetovo známi slovenskí operní speváci Ľubica Vargicová a Gustáv Beláček v sprievode vynikajúceho klaviristu Daniela Buranovského.

Sopranistka Ľubica Vargicová patrí medzi poprednú špičku svetovej opernej scény. Vystupuje na najvýznamnejších operných scénach ako napríklad Zürich, Bern, Madrid, Praha, Budapešť, Berlín či Lima, niekoľko turné odspievala v Japonsku a hlavné postavy vytvárala aj vo Viedenskej štátnej opere či v Bavorskej štátnej opere Mníchov.

Svetovo známy slovenský spevák Gustáv Beláček účinkoval v Štátnej opere Praha, v Grazi, Bazileji, Ľubľane, Düsseldorfe, Norimbergu, Mníchove, Kodani, vo Verone, Florencii, Brazílii či v Toronte a na ďalších svetových operných scénach.  Nahráva pre Bayerischer Rundfunks, BBC a mnohé ďalšie rozhlasové a televízne spoločnosti. Nahrávka Dvořákovho Rekviem, ktorú realizoval s New Jersey Symphony Orchestra, bola ocenená  americkou Grammy a prevzal si aj prestížnu cenu nadácie Gabardi za interpretáciu diel Mozarta a Rossiniho.

Týchto unikátnych operných umelcov bude na klavíri sprevádzať Daniel Buranovský. Aj Daniel má za sebou medzinárodné úspechy, vystupoval na viacerých hudobných festivaloch ako Bratislavské hudobné slávnosti, Melos-Etos, Hornosliezsky festival v Katowiciach, Festival českej hudby v Bonne a ako sólista spolupracoval s mnohými domácimi a zahraničnými orchestrami na pódiách v Európe, Amerike či Ázii.

Cena vstupenky:

  • Voľné sedenie: 15 €
  • VIP Box A s miestenkou a občerstvením 20 € / osoba
  • VIP Box B s miestenkou a občerstvením 80 € / 4 osoby
  • Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top