PÁNSKY SVET – predajná výstava

PÁNSKY SVET – predajná výstava

Dátum: 8. - 9. novembra 2018
Miesto: Stará tržnica, Bratislava

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PÁNSKY SVET – predajná výstava
1-dňová vstupenka
8.-9.
Nov
2018

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PÁNSKY SVET – predajná výstava
2-dňová permanentka 8.-9.11.2018

Popis podujatia

Vstupenky na toto podujatie je možné zakúpiť len online formou Hometicket!

PÁNSKY SVET – predajná výstava

O podujatí:
Návštevníci podujatia budú mať možnosť spoznať nové, vysokokvalitné produkty a služby, týkajúce sa sveta pánov, ako aj pobaviť sa a dozvedieť sa niečo nové pri sprievodnom programe.

Služby a produkty budú prezentované interaktívnym spôsobom tak, že si návštevníci budú môcť napríklad vyskúšať virtuálnu realitu, golf, či viazanie námorníckych uzlov. Bude tu zastúpený i biliardový klub, kde návštevníci môžu dostať typy od profesionálneho hráča ako sa zdokonaliť v hre. Odvážni páni sa budú môcť zveriť do rúk elitným barberom.

Vystavovatelia budú zastupovať rôzne oblasti pánskeho sveta ako oblečenie a doplnky, kozmetika, fitness, zdravie, voľnočasové aktivity, svet na kolesách ako aj umenie, zaujímavé vychytávky, pochúťky a nápoje. Každý návštevník si môže so sebou odniesť bezplatne profesionálne zhotovenú fotografiu pred fotostenou.

Program:
Program pozostáva z módnej prehliadky 3x denne počas dvoch dní, vystúpenia skupiny Born to Trick, ktorá sa venuje parkour, freerunning a street dance, súťažnej výzvy spoločnosti Golem club, rozhovoru s odborníkmi na posledné pánske trendy spojeného s ukážkami viazania kravaty.

Doplňujúci program bude prebiehať i na stánkoch niektorých vystavovateľov ako ochutnávky kávy, vína, rôznych nápojov a pochúťok.

Vyvrcholením podujatia bude vyžrebovanie tomboly o hodnotné ceny ako kapitánsky kurz na vedenie jachty, olejomaľba, oblečenie a doplnky, vychytávky, hodnotné darčekové koše s lahodnými nápojmi a pochúťkami, darčekové poukážky. Tombola pozostáva z 12 cien, každá v hodnote od 180 € až 400 €. Do tomboly sa môže bezplatne zaregistrovať každý držiteľ platnej vstupenky.

Otváracie hodiny: 8. – 9. november 2018, denne od 12:00 h. – 21:00 h.

Vstupenky:

1-dňová vstupenka 5,00 €
2-dňová permanentka 7,50 €
1-dňová VIP vstupenka 22,00 €

VIP vstupenka zahŕňa rýchly vstup na výstavu, garantované sedenie pri módnych prehliadkach a hlavných programoch, vstup do VIP zóny, hodnotnú darčekovú tašku, pohár talianskeho Prosecco alebo kávu či čaj a darčekovo balené kanapky.

 

Na mape

Top