PAUL KALKBRENNER - PARTS OF LIFE

PAUL KALKBRENNER - PARTS OF LIFE

Dátum: 7. marca. 2019
Miesto: Refinery Gallery, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
7
Mar 2019
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PAUL KALKBRENNER - PARTS OF LIFE

Popis podujatia

Jeden z najlepších DJ – ov sveta sa vracia na Slovensko.

Paul Kalkbrenner je zaradený medzi najlepších elektronických hudobníkov sveta. DJ z Berlína ohúril Slovensko v roku 2012 a po siedmych rokoch sa vracia do Bratislavy s novou tvorbou. Najlepší elektronický koncert roka 2019 sa odohrá v Refinery Gallery a vy musíte byť pri tom!

Paul sa pohybuje na undergroundovej scénu už od mladého veku, kedy ako 16 – ročný hrával po lokálnych berlínskych kluboch. Okrem hudby sa venuje aj produkcii a herectvu. Ako sám vraví, Berlín je mesto neustálych premien a snov. Lásku k rodnému Berlínu najlepšie zosobnil v kultovom filme z roku 2008 Berlin Calling (2008), v ktorom stvárnil hlavnú rolu.

Albumy Zeit (2001), Superimpose (2001), Self (2004), Maximalive (2005), Reworks (2006), Keule (2006), Icke Wieder (2011) a soundtrack k spomenutej snímke Berlin Calling zastrešil Paul aj producentsky.

V roku 2015 sa DJ vyznamenal vydaním trilógie, ktorá nesie názov Floriánová. Trilógia mala byť warm-upom albumu s názvom ,,7” , ktorý bol vydaný 7. augusta 2015. Epizódy Floriánovej trilógie vysvetľujú, ako sa Florián snaží dostať techno naspäť do Ameriky, tam, kde všetko začalo.

Najnovší, ôsmy album s názvom ,,Part Of Life” vyšiel desať rokov po platinovom predaji jeho LP s názvom Berlin Calling a je rovnako dôležitý a nosný pre umelca. Odzrkadľuje sa v ňom jeho posledné desať ročné obdobie plné hrania pred neustále rastúcim publikom. ,,Part Of Life” nasleduje hneď po trilógii ,,Back To The Future” (2016), ktorá zaznamenáva príchod techno hudby do Berlína koncom 80. tych rokov.

Ablum je význačný tým, že je dotvorený spolu s Paulovým strýkom, Paulom Eislerom, ktorý dodáva ďalší pohľad na umelca a jeho tvorbu. Určite si nenechajte ujsť príležitosť vypočuť si tento elektronický hudobný zážitok naživo, 7. marca 2019 v Refinery Gallery.

Cena: 29€ (Cena sa bude zvyšovať!)

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI KONCERTE PAUL KALKBRENNER

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI KONCERTE PAUL KALKBRENNER

1. ORGANIZÁTOR
XL ten s.r.o.
Štúrova 12, 81102 Bratislava
Mail: xlpromotion@xl.sk 
Mobil: +421 911 557 032

2. DÁTUM A MIESTO KONANIA
7.3.2019
Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 821 07 Bratislava

3. OTVORENIE brán haly je po 18,30 hod. resp. podľa rozhodnutia managementu umelcov.

4. VSTUPENKY bude možné si zakúpiť aj na mieste pred koncertom od 18,30 hod.

5. ZAČIATOK KONCERTU JE PLÁNOVANÝ po 19,00 hod. Koncert trvá približne do 23:00 hod.

6. VSTUPOM do haly je hlavný vchod Refinery gallery.

7. ZOZNAM NEPOVOLENÝCH PREDMETOV
Je prísne zakázané vnášať do priestorov konania podujatia sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu. Malé kompaktné, neprofesionálne fotoaparáty sú povolené.

8. BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA
Priestory haly sú počas trvania podujatia prísne strážené súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá bude okrem stráženia areálu dohliadať aj na dodržiavanie poriadku. Organizátor si vyhradzuje právo nevpustiť na halu prípadne vyviesť z areálu haly osoby, u ktorých je podozrenie konzumácie alkoholických nápojov, resp. iných omamných látok, spôsobujúcich agresívne správanie a tým ohrozovanie iných návštevníkov podujatia. Návštevníci predstavenia sú povinní riadiť sa bezpečnostnými pokynmi bezpečnostnej služby a príslušníkov Policajného zboru SR.
Organizátor nezodpovedá za škody spôsobené nedisciplinovaným chovaním publika. Organizátor rovnako nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností (napr. peňazí, dokladov, šperkov, hodiniek, mobilných telefónov a pod.)

9. OBČERSTVENIE A STÁNKY S REKLAMNÝMI PREDMETMI
V priestoroch štadióna budú k dispozícii stánky s občerstvením a nápojmi a tiež stánky na predaj CD a iných reklamných predmetov.
 
Šatňa je k dispozícii.

10. DOPRAVA A PARKOVANIE
Odporúčame na podujatie prísť mestskou hromadnou dopravou. Na parkovanie môžete využiť parkoviská, ktoré sa nachádzajú pred Refinery gallery, ale jeho kapacita je obmedzená.

VEREJNÁ DOPRAVA
- Zastávka Refinery Gallery (autobus č. 70 od mosta SNP, č. 87 z Petržalky do Ružinova)
- Zastávka Vlčie hrdlo (autobus č. 74 z Hl. železničnej stanice)

11. PRVÁ POMOC
Pri koncerte bude mať svoje stanovisko prvá pomoc.

12. FOTO & VIDEO
Je možné používať mobilné telefóny a kompaktné digitálne fotoaparáty. Profesionálne fotoaparáty (s výmennými objektívmi) a videokamery môžu používať len akreditovaní fotografi a tv štáby.

13. POZOR: Upozorňujeme návštevníkov, že vstupenka je cenina a jej falšovanie je vážny priestupok, považovaný 1za trestný čin, ktorý sa trestá podľa príslušného zákona. Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach. Znehodnotená alebo dodatočne upravovaná vstupenka je neplatná. Za stratu, odcudzenie, alebo poškodenie vstupenky organizátor nenesie zodpovednosť.

 


Top