PEKNÉ VINO S ROZHĽADOM

PEKNÉ VINO S ROZHĽADOM

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Príďte si vychutnať pekné malokarpatské vína z bio viníc, ako aj tradičné jedlá lokálnej kuchyne od šéfkuchára Laciho Hornáčka. 15. ročník podujatia Pekné víno s rozhľadom sa uskutoční 25. marca od 13:00 do 21:00.  Okrem iného si budú môcť všetci nadšenci behu môcť zmerať sily v súťaži v behu po 99 schodoch na 21-metrovú rozhľadňu.

 

 

Môžete sa tešiť aj na koncert kapely Bukasový masív, výstavu akademického maliara Mariána Komáčka, workshop Drevenô koliesko pre deti či koláčiky Domčine laskonky. Všetci ste srdečne vítaní!

 

Program podujatia:

 

-             13:00-21:00 Ochutnávka vín v pivniciach: 13:00-21:00

-             13:00-19:00 Súťaž v behu na rozhľadňu: 13:00-19:00

-             18:00 Koncert skupiny Bukasový Masív

-             20:00 Vyhodnotenie súťaže v behu

-             Výstava akademického maliara Mariána Komáčka v pivnici

-             Gastronomické špeciality v Tančiarni

-             Domčine laskonky v Tančiarni

 

Vstupenky na podujatie:

 

Lístky si môžete zakúpiť online v zvýhodnenej cene 20 EUR až do 24. marca. Na mieste bude cena lístka 24 EUR. Lístky budú obsahovať kupón na nákup vína v hodnote 6 EUR a 40 degustačných kupónov. Poháre a taštička budú na mieste zálohované sumou 4,- EUR. Deti do 15 rokov majú vstup na podujatie zdarma.

 

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - PEKNÉ VINO S ROZHĽADOM - 25.3.2023 o 13:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie PEKNÉ VINO S ROZHĽADOM, ktoré sa malo konať dňa 25.3.2023 o 13:00 hod. v Šenkviciach, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top