PERINBABA

PERINBABA

Dátum: 22. - 23. septembra 2014
Miesto: Divadlo Nová scéna, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
22
Sep 2014
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PERINBABA
Utorok
23
Sep 2014
10:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PERINBABA
Utorok
23
Sep 2014
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PERINBABA

Popis podujatia

Ľubomír Feldek:

V rozprávkovom muzikáli Perinbaba vás budú sprevádzať príbehom lásky Jakuba a Alžbetky láskavá Perinbaba, kmotra Zubatá i veselí komedianti so svojimi kúzlami a mnohé iné zábavné rozprávkové postavy. Rodinná inscenácia v réžii Karola Rédliho s hudbou Diany Minarovičovej všetkých príjemne naladí na zimný čas.

Muzikál Perinbaba je určený všetkým generáciám. Zapozerajte a započúvajte sa s nami do príbehu lásky, ktorá je silnejšia než smrť.


Upozornenie: V predstavení je použitý stroboskop a para. Predstavenie odporúčame pre deti od piatich rokov, respektíve od predškolského veku.


Námet: Bratia Grimmovci
Autor: Ľubomír Feldek
Úprava: Karol Rédli, Michaela Gallová
Réžia: Karol Rédli
Produkcia: Zuzana Mišáková
Hudba: Diana Minarovičová
Texty piesní: Ľubomír Feldek, Filip Ťažár
Dramaturgia: Michaela Gallová
Scénografia: Silvia Ďurovcová
Choreografia: Veronika Morrison, Jozef Čakloš
Kostýmy: Kristína Pigová, Viera Černová, Vladimír Ondrovič
Svetelný dizajn a efekty: Martin Potočný
Inšpícia: Michaela Gallová
Osoby a obsadenie: Perinbaba: Zuzana Mišáková Zubatá: Diana Demecsová/Barbora Drozdová Principál/otec: Štefan Richtárech Jakub: Simon Kopunec Alžbetka: Renáta Iršová/Michaela Trokanová Dora: Diana Minarovičová Macocha: Michaela Mäsiarová Herecká kompánia: Oľga Banincová, Juraj Budzovský, Jozef Čakloš, Vladimír Ondrovič, Miloš Slemenský malý Jakubko: Matej Pučko/Martin Šamaj malá Alžbetka: Diana Fábiková/Sofia Mišáková malá Dorotka: Emma Grachová/Tatiana Husárová Tanečná kompánia: Katarína Balážová, Anna Barteková, Patrícia Chlebanová, Alžbeta Maláňová, Katarína Maláňová, Martina Matejková, Nikoleta Mišáková, Dominika Opatovská, Alexandra Paučeková, Dominika Sabová, Natália Šamajová, Sára Švondrková, Ema Talianová, Ema TrnavskáTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top