Petruška/Vták ohnivák

Petruška/Vták ohnivák

Dátum:
Miesto:

Stravinského večer zložený z dvoch vrcholných diel I. Stravinského v choreografii dvoch významných osobností slovenského umenia Igora Holováča a Jana Ďurovčika.

Vstupenky

Popis podujatia

PETRUŠKA
 
"Balet Petruška, vrcholné dielo „ruského obdobia“  jedného z najvýznamnejších svetových skladateľov 20. storočia Igora Stravinského 

má  na pozadí jednoduchého príbehu troch bábok hlboký obsah. Jeho odkaz je aktuálny aj dnes - všetci sa môžeme stať bábkami v rukách manipulátora. 

Aktuálna verzia baletu Petruška  v choreografii a réžii Igora Holováča a výprave Petra Čaneckého prináša nový pohľad na kultové baletné dielo  - v sugestívnej interpretácii tanečníkov Slovenského divadla tanca. "     

VTÁK OHNIVÁK  

 Prelom putá viery a tradície, zoškrab plieseň zhnitej mysle... a vzlietni... prosím!” J. Ďurovčík

 
Prinášame ohlasy svetových médií:
 
“Okuzľujúce” 
The Japan Times, Tokyo 
 
"...nesmierny zážitok od začiatku do konca..."
London Dance
 
"NADČASOVÉ"
De Echo/amsterdam
 
"STANDING OVATION AFTER STANDING OVATION"
The Prague Post/ Praha


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Petruška/Vták ohnivák

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Petruška/Vták ohnivák - 19.12.2020 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Petruška/Vták ohnivák, ktoré sa malo konať dňa 19.12.2020 o 18:00 hod. v Divadelná sála IUVENTA, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý vám oznámime  v najbližších dňoch.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 31.12.2020!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 31.12.2020 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 31.12.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 31.12.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.12.2020 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.12.2020 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.12.2020 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.12.2020 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Špeciálny oznam:

Vzhľadom na opätovné nariadenia Vlády SR a Hlavného hygienika SR sme museli premiéru Vtáka Ohniváka a Petrušky presunúť. Sme už tak trochu smutní a aj “zúfalí” ....avšak zdravie je prvoradé... V najbližších dňoch Vám prinesieme nový dátum premiéry . Vstupenky ostávajú v platnosti alebo ich môžete vrátiť do konca roku 2020. Veríme , že ste s nami v tejto pre nás naozaj ťažkej “kultúrnej” situácii a ďakujeme za Vás . Sledujte instagramovú a facebookovú stránku Divadlo Jan Production alebo ticketportal.sk ohľadom aktuálnych informácií. Prajeme Krásne a pokojné Vianoce a Šťasný Zdravý rok 2021.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Petruška/Vták ohnivák - 19.12.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Petruška/Vták ohnivák, ktoré sa malo konať dňa 19.12.2020 o 19:00 hod. v Divadelná sála IUVENTA, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 19.12.2020 v novom čase o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top