Pianko Párty s Marekom Vašutom

Pianko Párty s Marekom Vašutom

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

►VSTUPENKA ZAHŔŇA:
- welcome drink
- After párty s pohostením
- fotenie s účinkujúcimi
- káva a sladký dezert
- samotná TALK SHOW


►Pianko Párty je jedinečná Talk Show v Michalovciach, kde pozývame inšpiratívnych hostí, ktorí akýmkoľvek pozitívnym spôsobom ovplyvňujú verejný život. Pri príjemnom posedení si odpočiniete (welcome drink, after party s pohostením, fotenie s hosťami, kávička a sladké prekvapenie) a dozviete sa mnoho o našich hosťoch ako aj rôzne zaujímavosti z ich života.
Po Talk Show na vás čaká After párty, kde budú aj naši hostia, s ktorými sa môžete osobne stretnúť, odfotiť aj pozhovárať.

► HOSTIA:
Marek Vašut - známy herec
Jana Poľová - sympatická rádiová spíkerka

► MODERÁTOR:
Lenka Juročková

Príďte si vychutnať pohodovú atmosféru už 21. NOVEMBRA 2019, o 19:00 hod. do Jack Pub Michalovce.
Naši hostia sa na vás už veľmi tešia!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Pianko Párty s Marekom Vašutom
picture Pianko Párty s Marekom Vašutom
picture Pianko Párty s Marekom Vašutom
picture Pianko Párty s Marekom Vašutom
picture Pianko Párty s Marekom Vašutom
picture Pianko Párty s Marekom Vašutom
picture Pianko Párty s Marekom Vašutom
picture Pianko Párty s Marekom Vašutom

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Pianko Párty s Marekom Vašutom - 21.11.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie Pianko Párty s Marekom Vašutom, ktoré sa malo konať dňa 21.11.2019 o 19:00 hod. v JACK pub coffee drink & music, Michalovce, je zo zdravotných dôvodov hlavných účinkujúcich ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top