Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Piano Best Covers

Piano Best Covers

Dátum: 22. októbra 2023
Miesto: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava
Adresa: Primaciálne nám.3, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
22
Okt 2023
19:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
Piano Best Covers
Nedeľa
22
Okt 2023
21:00
Piano Best Covers

Popis podujatia

PIANO BEST COVERS

V krásnej Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave zaznejú hity svetovej hudby, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí na celom svete, najznámejšie skladby z repertoáru: Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Iron Maiden, Coldplay, Led Zeppelin, Pink Floyd, Aerosmith, Hans Zimmer, Michael Jackson, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, a mnoho ďalších hudobných legiend.

Pripravili sme pre vás špeciálny program, ktorý vás ohromí jedinečnými originálnymi klavírnymi aranžmánmi. Nechajte svoje srdcia biť rýchlejšie a pripravte sa na úžasnú hudobnú odyseu, na ktorej objavíte najväčšie hity svetovej hudby.

 Piano Best Covers je nezabudnuteľná cesta časom a žánrami, ktorá prinesie radosť a potešenie každému poslucháčovi a vytvoria  jedinečnú atmosféru v historckej sále Primaciálneho paláca v Bratislave.

Sólistom koncertu bude známy poľský klavirista Lukash Shubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Vystúpil na koncerte  Coldplay na Národnom štadióne vo Varšave; na koncerte  Guns N'Roses na štadióne Energa v Gdansku; na koncerte  Depeche Mode na Národnom štadióne vo Varšave; v Hale Koszyki vo Varšave; v Sky Tower vo Vroclave; v  rockových koncertoch so Sliezskou filharmóniou.

Koncerty projektu Piano Best Covers v roku 2023 sa úspešne uskutočnili na pódiách filharmónie na Slovensku, v Českej republike a v divadle Toda v Dubaji.

Koncert sa uskutoční 22. Októbra v  Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca. Začiatok koncertu  o 19:00 a 21:00 Limitovaný počet miest!

Koncert trvá 85 minút bez prestávky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top