Detail info
Close

Pražský filmový orchester OPEN AIR

Pražský filmový orchester OPEN AIR

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pražský filmový orchester pod taktovkou dirigenta Jiřího Koryntu prináša slovenskému publiku veľkolepý program, ktorý predstaví na Open Air koncerte v Amfiteátri Senec.

Pražský filmový orchester pod taktovkou dirigenta Jiřího Koryntu prináša slovenskému publiku veľkolepý program, ktorý predstaví na Open Air koncerte v Amfiteátri Senec.

Na rozdiel od minuloročnej šou v Amfiteátri v Pezinku si tentoraz orchester vybral a zostavil program úplne nový, ktorý poteší všetky generácie a to, či ste vo svete filmovej hudby ako doma alebo ju poznáte len okrajovo vôbec nerozhoduje. Tu si príde na svoje každý.

Prvú polovicu koncertu otvorí monumentálna hlavná téma aktuálneho hitu sveta počítačových hier – Elden Ring. Potom vo svete fantasy ešte zostaneme a hneď vzápätí naviažu dve skladby z prvého a druhého dielu trilógie The Lord of the Rings.

Pre odľahčenie nasledujúcej časti vám spevák Nikolas Put predstaví spoločne s orchestrom nádhernú pieseň slovenskej proveniencie „Mám pohádkový dom“, ktorej autorom je Vieroslav Matušík.

Téma Majstra Yody z ikonických Star Wars nás potom naplno vráti do sveta filmovej hudby.

Pokiaľ sú Vám snímky The Great Escape a The A-Team menej známe, potom vedzte, že ich hudba ich spoľahlivo zastúpi aj bez väčšieho povedomia.

V závere samotnej prvej polovice ešte zaznie ďalšia z vrcholných diel Johna Williamsa, nezameniteľné Jaws a sekundovať im budú dvaja zástupcovia modernejšej hudby – hlavná téma The Avengers a temný Time z Inception.

Po pauze sa koncert ponesie, až na jednu, príjemnú výnimku v duchu niekoľkých filmových hitov, ktoré patria k stáliciam repertoáru PFO. Harry Potter, Piráti z Karibiku, Interstellar a Mission: Impossible – Ghost Protocol. Tituly, ktoré pravdepodobne nie je potrebné predstavovať.

Spomínanou výnimkou osadenou medzi tieto veľko-filmové „obry“ bude opäť spevácke sólo Nikolasa Puta s piesňou „Be My Love“ písanou pôvodne pre snímku „The Toast of New Orleans“ v roku 1950. Avšak tento skvost si potom vybrala rada svetových spevákov do svojho repertoáru.

Ako už program sám o sebe napovedá, čaká na Vás naozaj veľa skvelej hudby v strhujúcom podaní Pražského filmového orchestra.

Sľubujeme Vám večer plný nádhernej hudby, emócií a fantázie vyvolanej obľúbenými filmovými tónmi určený pre všetky vekové generácie.

 

Cena vstupeniek:

Státie: 25 EUR- cena sa bude zvyšovať

Sedenie:  35 EUR- cena sa bude zvyšovať

Sedenie VIP: 50 EUR- obmedzený počet vstupeniek

 

V cene VIP listku je:      

  • ·        VIP sedenie
  • ·        0,2 dcl šampanské
  • ·        malé pohostenie
  • ·        samostatný bar iba pre VIP hostí

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top