RETRO SILVESTER

RETRO SILVESTER

Dátum: 31. decembra 2019
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Utorok
31
Dec 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
RETRO SILVESTER

Popis podujatia

RETRO SIVESTER je názov skvelej zábavy a hlavne rozlúčkou so starým rokom. Príďte sa spoločne rozlúčiť a samozrejme zabaviť. Program večera bude iba samá zábava, kde sa predstavia, ako stálice clubu / MATTO&STEFI, SALCO /, tak aj niečo extra POPSTARS / ABBA, BONEY´M, BEE GEES /.
Dátum: 31.12.2019
Čas: 19.00 hod
Cena: 59€
Cena obsahuje: aperitív, 0,2l Hubert, večera, bufetové stoly a odvoz v rámci BA
Dress code: staré roky / retro – nie je podmienkou!
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top