RHA festival - Jana Andevska, Valér Miko Trio

RHA festival - Jana Andevska, Valér Miko Trio

Dátum: 12. marca. 2016
Miesto: Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava

Vstupenky

Sobota
12
Mar 2016
17:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
RHA festival - Jana Andevska, Valér Miko Trio

Popis podujatia

Radio_Head Awards festival

12. marec 2016, 17.30
Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu


Podvečer festivalu Rádiohlavy môžete stráviť vo Veľkom koncertnom štúdiu. Od 17.30 publikum očarí zaujímavý a krehký hlas skladateľky a speváčky Jany Andevskej. Jej piesne sú inšpirované hudobnou scénou kozmopolitného mesta, prinášajú v dokonalej súhre rôzne hudobné žánre, čo opäť  svedčí o tom, že dobrá hudba je naozaj  len jedna. Jana Andevska v roku 2008 v prijala pozvanie na nahrávanie albumu slávnej americkej  skupiny Thievery Corporation v New Yorku. Nomináciu na prestížne ocenenie Grammy jej priniesla pieseň Beautiful  Drag.
Druhú polovicu koncertu odohrá víťaz súťaže mladých talentov – Jazz START UP 2015 formácia Valér Miko Trio. „Hudba je pre mňa zázračný a tajuplný jav, plný odovzdávania a prijímania emócií, nálad ako aj zrkadlenie vnútorného sveta umelca.“ Koncert zostavený z vlastných kompozícií Valéra Miku –  pre klavír, basgitaru a bicie na rozhraní klasiky a jazzu, kde si možno vypočuť aj dobrú improvizáciu, ktorá k nej patrí.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture RHA festival - Jana Andevska, Valér Miko Trio
picture RHA festival - Jana Andevska, Valér Miko Trio

Na mape

Top