ROCK POD KAMEŇOM

ROCK POD KAMEŇOM

Miesto:

Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metalu a dobrej hudby môžu tešiť na ROCK POD KAMEŇOM.

Vstupenky

Popis podujatia

Otvorenie každý deň hodinu pred začiatkom programu.


Dávku dobrej muziky rôznych štýlov si môžu vychutnať návštevníci festivalu už  22. - 23. - 24. Júla 2021. Po ročnej prestávke zavinenej epidémiou Covid-19 sa festival vracia naspäť osemnástym ročníkom, ktorý je poznačený opatreniami a nariadeniami spojenými s touto pandémiou. Festival sa bude konať na zvyčajnom mieste v prekrásnom prostredí Sninských rybníkov. Malebné prostredie rekreačnej oblasti je ako stvorené  na ideálnu dovolenku. V susedstve festivalového areálu sa nachádza biokúpalisko, ktoré je ako stvorené na schladenie sa počas festivalových prestávok. V rekreačnej oblasti máte veľa možností prespania. Pre náročnejších návštevníkov je k dispozícii v bezprostrednej blízkosti areálu festivalu sú hotely, poprípade  chatky, ktoré sú ako stvorené na relax. Menej náročný návštevníci môžu využiť služby autocampingu, poprípade stanového mestečka, ktoré prevádzkujú súkromné osoby (ktoré nemajú nič spoločne s festivalom) v blízkosti festivalového areálu. V areáli festivalu sa nachádza veľa stromov, ktoré sa postarajú o príjemný chládok. Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

 

Tohtoročný ročník sľubuje vďaka žánrovej pestrosti veľa zábavy, čo naznačuje aj zverejnený program plný mien nielen z domácej scény, ale aj zahraničia. Účasť na festivale potvrdili kapely z krajín ako sú Maďarsko, Rakúsko, Nemecko, Česko a Veľká Británia. Každý z Vás si určite nájde v tohtoročnom programe niečo, čo ho poteší

 

Fajnšmekri sa budú môcť tešiť na hity celosvetovo známej skupiny ELO v podobe Phila Batesa (ex ELO - part 2) v podaní projektu  PHIL BATES &  Band performt ELECTRIC LIGHT ORCHESTRAO dobrú náladu sa určite postará skupina RUSSKAJA, ako aj skupiny ako PADDY AND THE RATS, EKTOMORF, FIRKIN, COSMONAUTIX... Priaznivcov československej hudobnej scény potešia stálice ako HEĽENINE OČI, KONFLIKT, INEKAFE, ALKEHOL, DOGA, TÖRR, BIJOUTERRIER  a domáca kapela zo Sniny THE NOW. 

 

Vstupenky na Rock pod Kameňom 2021 sú k dispozícii prostredníctvom webu www.rockpodkamenom.sk alebo siete TICKETPORTAL. Aktuálna cena permanentiek je 39€. 

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival ROCK POD KAMEŇOM sa koná od 22.. do 24. júla 2021 v unikátnej oblasti Sninské Rybníky a v jedinečnej atmosfére, ktorú môžete zažiť len raz do roka.

Bez nároku na zľavu 

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek 

podujatie vhodné  15+

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
picture ROCK POD KAMEŇOM
Top