ROCK&DANCE open air

ROCK&DANCE open air

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 07.09.2018 od 19.00 h 
Miesto konania/Place of event: Futbalový štadión Breznička


Ďalšie pokračovanie rockovo-tanečného šialenstva je TU!!!

Je čas ísť vpred, posunúť sa a priniesť vám prinajmenšom taký istý zážitok ako tomu bolo v roku 2017.

Tentokrát festival dostal novú podobu miesta konania, aby ste sa VY návštevníci cítili lepšie a dúfame že aj komfortnejšie.

Futbalový štadión Breznička bude tento rok hostiť mená ako INE KAFE, Michal "Ego" Straka (Precedens tour), Niečo Navyše, Kýbel mačiek ale aj mnoho DJ-ov a iných. Tešiť sa môžete na pestrý program, 2x STAGE, pekné prostredie, no v neposlednom rade na skvelú hudbu.

Príď si to s nami užiť, zababviť sa a odniesť si tak skvelý hudobný zážitok z nášho open-air festivalu, veď nie nadarmo sa hovorí že ,,žijeme len raz" !

Taktiež pripravujeme aj mnoho zaujímavých sprievodných akcií, tak neváhaj, zober svoju partiu a príď nás podporiť.


LINE UP:

INEKAFE , MICHAL “EGO” STRAKA, NIEČO NAVYŠE ,KÝBEL MAČIEK, ODOZVA

DJS: Doplníme čoskoro


Vstupné:
Prvá vlna 8,90 € 
Druhá vlna 12,90 €
Na mieste 15 €Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air
picture ROCK&DANCE open air

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ROCK&DANCE open air - 7.9.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie ROCK&DANCE open air, ktoré sa malo konať dňa 7.9.2018 o 19:00 hod. v Kúpalisko Poltár, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Futbalový štadión v Brezničke.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 5.9.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 5.9.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 5.9.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top