ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ

ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

16.4.2019, 20:00

MMC, Bratislava

RockOpera Praha - divadlo, nielen pre rockerov.

Trúfneme si povedať, že niečo také nikde inde neuvidíte!

Svojimi neskrotnými výkonmi Vás rozpáli naša živá kapela. Do uší vám nalejeme prvotriedne autorské dielo nabúchané emóciami - od radosti, zamilovanosti alebo dojatia až po napätie, strach a vydesenie. Dávne príbehy vám cez muziku prerozprávajú charizmatickí speváci, herci, akrobati a tanečníci spôsobom, z ktorého Vás bude mraziť na chrbte. Všetko je zabalené do absolútne originálnej scény a kostýmov, ktoré si hneď zamilujete.
Sme radi, že nás stále podporujete, odporúčate a skvele hodnotíte. Len vďaka tomu môžeme tvoriť nové opery a hrať pre Vás čím ďalej tým častejšie.
ŠPIČKOVÉ HLASY
Majú zlato v hrdle a spievajú nielen hlasom, ale aj srdcom! Honza Toužimský z Arakain, Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Pavla Forest, Jiří Zonyga, Žántí z Matahari, Daniela Langrová, Helena Kubelková, Mirka Časarová, Petr Opava, RAVEN a mnoho ďalších ... RockOpera Praha spája známych profesionálov s mladými talentovanými spevákmi. Tí pochádzajú najmä z radov študentov našej Rockovej akadémie a z oddelenia rockovej opery Medzinárodného konzervatória Praha.
ÚCHVATNÁ A ŠTÝLOVÁ SHOW
Oheň, svetlá, pohyb, akrobacie! Nechajte sa pristihnúť v momente očarenie s otvorenou pusou. Všetko od najlepších profesionálov v obore. Fyzické divadlo, závesné šály, light hračky, horiace tyče, krídla isis, ohnivé kruhy, vejáre, pľuvanie ohňa ... To všetko navyše v štýlovom výtvarnom spracovaní kostýmov, scény a líčenia. Nápadné motívy, punkové účesy, roztrhané pančuchy, ťažké Steelky ...
ORIGINÁLNY DIELO ČESKÝCH AUTOROV
Milan Steigerwald a Pavla Forest - veľmi kreatívne muzikanti s neobmedzenou fantáziou, širokým vzdelaním, hromadou skúseností a bohatou hudobnou minulosťou (napr. KING SIZE). Dlhoroční partneri pracovné i životné. RockOpera Praha, ktorú založili, sa sústredí výhradne na spracovanie ich vynikajúcich diel. K svojim operám volia najmä príbehy odhaľujúce podstatu človečenstva a nášho žitia, témy, ktoré sú nadčasová a nemení sa ani s ohľadom na historický kontext.
NAŽIVO A NAHLAS
Chcete zažiť atmosféru rockového fesťáku v divadle? Ide to! Kapelu RockOpery Praha nezatvárame do orchestriska, očarí vás priamo z pódia. Neprehliadnete fenomenálnu rytmiku a vynikajúci súhru: Richard Scheufler st. (Basgitara; Pražský výber II, spolupracuje s poprednými českými umelcami), Martina Ivana (najžiadanejší basák v Česku) a Richard Scheufler jr. (Bubeník telom i dušou). Štvoricu gitarových mágov tvorí vynikajúci hráči David Pavlík (sólová gitara), majster riffov Jan PES (rytmická gitara), Daniel Franc, Martin Hollander. Náladu rozdáva hudobné kúzelník a zabávač Miloslav Kočí (percusse, didgeridoo). Vodcovským článkom kapely je priamo autor hudby, šéfdirigent a virtuózna klavírny a klávesový hráč v jednej osobe - Milan Steigerwald.
Zažite to sami!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ
picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ
picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ
picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ
picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ
picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ
picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ
picture ROCKOPERA PRAHA / VYMÍTAČ

Na mape

Top