ROCKOVÝ VEČER – DESMOD

ROCKOVÝ VEČER – DESMOD

Dátum: 28. februára 2020
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Nenechajte si ujsť tento jedinečný zážitok so skupinou DESMOD a zakúpte si vstupenky už teraz!

Vstupenky

Piatok
28
Feb 2020
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ROCKOVÝ VEČER – DESMOD

Popis podujatia

Táto známa slovenská kapela, k nám zavíta už 3.krát. Známe rockové piesne zaznejú u nás v klubovej Atmosfére už 28.2.2020. Nenechajte si ujsť tento jedinečný zážitok a zakúpte si vstupenky už teraz!

Začiatok podujatia: 21.00 hod
Dátum: 28.2.2020
Cena:
státie 20€
sedenie 25€
Vstup od 18 rokov.

Upozornenie: Začiatok podujatia, neznamená, že je čas, kedy vystúpia interpreti! Interpret uvedený na dané podujatie, je iba ako hosť večera!

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top