Rebel Live Show

Rebel Live Show

Dátum: 24. apríla 2019
Miesto: Kulturák Klub, Bratislava

Vstupenky

Streda
24
Apr 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Rebel Live Show
Kulturák Klub

Bratislava

Popis podujatia

Rebel Live Show to je jedinečná Talkshow plná inšpiratívnych príbehov, zaujímavých osobností, skvelých hudobníkov a vína ! Každá Talkshow vždy privíta jednu inšpiratívnu osobnosť a jej príbeh. Osobnosti ktoré osud postavil do pozícii v ktorých by sa nikto z nás nechcel ocitnúť, no i príbehy tých ktorí vyhrali nad sebou a dokázali svojou drinou veľké veci ! Druhým hosťom v poradí je osobnosť ktorú môžete poznať či už z televíznej obrazovky, divadla alebo médii. Táto osobnosť Vám prinesie svoj príbeh, dávku humoru a odpovie na otázky na ktoré chcete poznať odpoveď. Celú show dotvára hudobný hosť ktorý počas celého večera bude dotvárať atmosféru svojim umením a unesie Vás pri pohári vína od každodenných starostí a problémov.
Celým večerom Vás sprevádza moderátorka rádia Viva Kristína Jurčová ! Tešíme sa na Vás !

Pozvanie prijali :

Tomáš TOPA Stríž - dizajnér
Nasi - Stand Up komička
Valér Ferko - moderátor
Chris Ellys - spevák

Na každého z Vás čaká WELCOME DRINK a MALÉ OBČERSTVENIE pretože pre nás ste všetci VIP !Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top