Reparát z povinného čítania

Reparát z povinného čítania

Dátum: 20. októbra 2020
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Vstupenky

Utorok
20
Okt 2020
19:00
Reparát z povinného čítania

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: Loď - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Cena/Price: 11 €

Popis/Description:

- adrenalínová komédia, v ktorej vám skupina hercov len za 70 minút sprostredkuje celý obsah povinného čítania

- nová kabaretná komédia Jakuba Nvotu a jeho Túlavého divadla

- Túlavé divadlo dokázalo už svojimi inscenáciami prenosu veľkých Shakespearových tragédií do žánru pouličnej komédie, že mu svedčí pracovať s klasickou predlohou a obohatiť ju svojou poetikou a humorom.

- Trojica hercov príjme výzvu len za necelých 70 minút zahrať celý kompletný obsah povinného čítania slovenských autorov. Samozrejme, že týmto dôjde k nutnosti improvizovať a mnohé témy a diela previesť do iného žánru. A tak sa sa začnú snažiť. Spievajú, hovoria, hrajú, tancujú, rapujú a v žánrových skratkách prinášajú to podstatné z diel. S humorom a nadhľadom, ktorý diela  a priori nezosmiešňuje, ale naopak snaží sa o nový pohľad na ne, akoby nezaťažený nutnosťou, ale naopak s radosťou a pochopením, že aj klasické dielo bolo niekedy vo svojej dobe populárne – popové, že bolo nové a že jeho autor nebol vždy len mŕtve meno v učebnici, ale človek živý a po živote a aj zábave túžiaci tvor. Humor prekonáva povinnosť a urobí  z nej čosi oveľa príjemnejšie.

Naším cieľom nie je suplovať čítanie, ale ukázať, že každá téma sa dá vnímať z rôznych uhlov pohľadu.  A humor je rozhodne jedným z nich.

Scenár a réžia: Jakub Nvota

Hrajú: Adela Mojžišová, Štefan Martinovič, Jakub Ružička.

FB: https://www.facebook.com/tulavedivadlo.sk/?fref=ts

Loď – Divadlo v podpalubí: info tel.a rezerv.: 0903 449 650 ,  divadlovpodpalubi@gmail.com

Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Reparát z povinného čítania
picture Reparát z povinného čítania

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Reparát z povinného čítania - 21.10.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie Reparát z povinného čítania, ktoré sa malo konať dňa 21.10.2019 o 19:00 hod. v LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top