Repelend (športovo-hudobný tábor)

Repelend (športovo-hudobný tábor)

Dátum: 21. júla 2018 - 18. augusta 2019
Miesto: Hotel František, Čertov 667, Lazy pod Makytou, Duchonkaland, Prašice

Vstupenky

21.-28.
Júl
2018

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Repelend (športovo-hudobný tábor)
21.7. - 28.7.2018
11.-18.
Aug
2019

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Repelend (športovo-hudobný tábor)
11.8.2019 - 18.8.2019
Duchonkaland

Prašice

Popis podujatia

POZOR! Po zakúpení nutnosť vyplniť Prihlášku TU ! 

Rplnd impérium, pozýva svojich slovanských krajanov zo širokého okolia na veľkolepé slávnosti. Otvorenie 4.ročníka oslavou olympijských a gladiátorských hier, kde sa zúčastnia najobávanejší bojovníci z germánskych či keltských a iných kmeňov. Bude sa bojovať o priazeň bohov a vodcu impéria Žofrélijusa Veľkého. Podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti. Čaká vás výstup na horu Olymp, sparťan race, antický ples a kopec iných nočných výjazdov, útokov, hier, dobrej zábavy a nálady.

Repelend je JeDinečný športovo-hudobný tínedžerský kemp od 12+

Okrem netradičného programu, v ktorom sa rozdelíte do "bojových kmeňov" a budete proti sebe súťažiť, vystúpia známe osobnosti zo slovenskej hudobnej scény. Tento rok to bude MeGA koncerT, na ktorom sa zúčastní .. sa dozvieš až neskôr ako prekvapenie ;-).

Ako vyzeral náš predchádzajúci tábor, si môžeš pozrieť tu:

S interpretmi sa budeš môcť počas tábora porozprávať na "debatnom krúžku" a diskutovať o témach, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Podaktorí z vystupujúcich prídu už aj počas dňa sa zahrať športové a táborové aktivity. Všetci títo interpreti patria medzi elitu slovenskej hip hopovej scény, ktorých môžeš zažiť na našom jeDinečnom kempe.

Štandardne na teba čaká:
Preplnený program s kopou zábavy, športových aktivít, ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z najdôležitejších činností), diskotéka s Dj-om.
Okrem toho máme pripravené úplne nové šialené nočné hry, večernú bazénovú party, vodný futbal, táborák s gitarou a ...

Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.
Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame ti 3 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok:

1. Dj-sky workshop s Grimasom ( Dj a producent Majk Spirita) a tento rok aj s Dj Aldom (ktorý koncertuje so Zverinom aj Aless)
Ukáže ti základy mixovania, scrachovania, používania zvukových efektov s legendárnymi gramofónmi Technics. Taktiež si budeš môcť vyskúšať aj Digital Dj-ing s najpoužívanejším softvérom súčasnosti Traktor soft a Serato DJ. za 30 €
Treba vyskúšať! Na pár hodín sa staneš Dj-om a ak si talentovaný možno o niekoľko rokov bude tvoje meno kolovať v najprestížnejších kluboch a to len preto, že jedného dňa si si povedal, že to vyskúšaš. Nevyskúšaš nezistíš :))

2. Movie maker- základy videoklipov
Nevieš čo to znamená? Uznávaný producent videoklipov menom Sule ťa naučí pracovať so základnými funkciami "fotoaparátu", tzv. základy videa, triky, odovzdá ti svoj know-how a všetko čo Ťa bude zaujímať okolo filmovania. Naučíš sa, čo je celok, polocelok, detail, švenk, nájazd, odjazd. Naučí ťa strihať hudobný videoklip do hudby.
Naučíš sa byť viac kreatívny a technicky zručný. Workshop bude trvať 3 dni cca 2,5 hod. denne. Cena 35 €.

3.Street art workshop
sa bude odohrávať pod dohľadom jedného z najuznávanejších celosvetových "maliarov" menom Daor z RCLS crew, ktorý patrí medzi elitu. Zasvätí ťa do tajov tohto umenia za 35 € - nezabúdaj cany sú dosť drahé :) a budeš používať viacero farieb.

Je Ti stále málo ?? :)) Tak čekuj ešte nižšie ..
Pre 4. ročník sme si pre vás pripravili tieto 2 záujmové aktivity- tréningy navyše:

1. Tanečný tréning s Johnny Mecochom.
Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1,5 hodinu denne. Povedie ho profesionálny
tanečník, choreograf, tréner a showman, ktorý pomohol rozvinúť začiatky tanečnej scény na Slovensku. Má veľa spoluprác s osobnosťami zo showbiznisu ako Dara Rollins, Rytmus atď. Naučíš sa základy street dance, hip hopu a iných tanečných žánrov. Keď si na parkete ako "poleno" :) alebo sa chceš len zdokonaliť a naučiť nové pohyby, prihlás sa a vylepšíš tak svoje skills! Cena 25 €

2. Tréningy thai box/ box a sebaobrany aj pre dievčatá!
Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1 hodinu denne. Povedie ho profesionálny tréner Michal Vičan z Bratislavskej boxerne, ktorý vychoval niekoľko úspešných zápasníkov, napr. slovenského reprezentanta v boxe Erika Tlkanca. Tréning je určený pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. Bude zameraný na rozvoj sily, naučenie sa sebaobrany i útoku, zlepšenie kondičky, zdokonalenie techniky,
Jeden tréning v klube stojí 10 €. Ty máš v ponuke 5 tréningov za cenu 25 €. Neváhaj a vyskúšaj! Aspoň na chvíľku zažiješ "pocity" Rockyho Balbou :))

Tréningy sa nedajú kombinovať, workshopy áno.
Pozor!! Všetky workshopy a tréningy sú limitované určitým počtom uchádzačov kvôli individuálnemu prístupu. Tento limit sa nedá prekročiť! Takže moc dlho sa nerozhoduj, aby potom už nebolo neskoro si niečo vyskúšať ;-)

Repelend kemp je viac ako len klasický tínedžerský tábor, má atmosféru raných 90-tych rokov, keď ešte na Slovensku neexistoval internet, neboli mobily, ľudia sa zdravili na ulici a deti sa zvykli hrávať vonku na dvore či medzi panelákmi.
Keď ste išli do tábora, museli ste domov poslať list či pohľadnicu z miestneho bufáču, inak sa na vás fotrovci nahnevali :)

Tak si zapamätaj: vypni telefón!!, zeber šušťáky, daj šiltovku na hlavu a pripni si kapsičku na pás, do ktorej dáš vreckové od taťkovcov, za ktoré neskôr pozveš svojich animátorov na kofču v miestnom bufáči za toť všetko ;-)

Cena: 245 €

Doprava: individuálna alebo kombinovaná doprava z miest Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Košice, Kysak, Poprad, Vrútky, Prievidza za príplatok 10€

Vybavenie areálu: Areál má k dispozícii volejbalové, futbalová, nohejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis, stolný futbal, spoločenské miestnosti, vonkajší bazén.

Ubytovanie: 4 chaty po 6 izieb, každá izba má komplet soc. zariadenie, izby sú 2 alebo 4 lôžkové. Jedna budova s 14-mi 3-lôžkovými izbami a 5 dvojlôžkovými izbami .

Strava: Domáca strava podávaná 5x denne, 2. večera pre najväčších hladošov + celodenný pitný režim. Raňajky si môžete vybrať zo švédskych stolov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top