Respect tour Olympic 60 - Bratislava

Respect tour Olympic 60
Respect tour Olympic 60 - Bratislava

Dátum: 16. marca 2023
Miesto: Refinery Gallery, Bratislava
Adresa: Vlčie hrdlo, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
16
Mar 2023
18:00
Respect tour Olympic 60 - Bratislava
Refinery Gallery

Bratislava

Popis podujatia

Respect tour Olympic 60 

Rok 2023 bude pre rockerov sviatkom! Nestarnúce legendy českej hudobnej scény z kapely Olympic, pri príležitosti 60. výročia na hudobnej scéne, odohrajú jedinečné a nezabudnuteľné koncertné turné po Slovensku!

Zažite plných 60 rokov počas jedného neopakovateľného koncertu

Čaká vás strhujúca cesta v čase, vydláždená z tých najväčších hitov: Snad jsem to zavinil já (1967), Slzy tvý mámy (1973) či Jasná zpráva (1981), ktoré znejú naprieč generáciami. O autentický a intenzívny zážitok sa okrem členov kapely postarajú aj archívne zábery a originálna grafika k jednotlivým skladbám. Vďaka scéne z veľkých LED obrazoviek si všetko vychutnáte aj z posledného radu, ako z toho prvého. Do varu vás dostane fantastický Kuly, a tak si už pred oficiálnym začiatkom koncertu poriadne precvičíte hlasivky.

Toto je pozvánka na párty roka, tak nepremeškajte jedinečnú príležitosť, zažiť legendy československého rocku osobne...60. výročie sa už nikdy nezopakuje.

16.3.2023 od 18:00 Bratislava - hosť DESmod

sektor: sedenie / státie

 

Pripravujeme ZŤP vstupenky pre imobilných s doprovodom.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top