Respect tour Olympic 60 - Bratislava

Respect tour Olympic 60
Respect tour Olympic 60 - Bratislava

Dátum: 16. marca 2023
Miesto: Refinery Gallery, Bratislava
Adresa: Vlčie hrdlo, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
16
Mar 2023
18:00
Respect tour Olympic 60 - Bratislava
Refinery Gallery

Bratislava

Popis podujatia

Respect tour Olympic 60

Rock 2023 bude pre rockerov sviatkom! Nestarnúce legendy českej hudobnej scény z kapely Olympic majú 60. narodeniny a oslávia to jedinečným a nezabudnuteľným koncertným turné po Slovensku!

 

Zažite plných 60 rokov počas jedného neopakovateľného koncertu

Čaká vás strhujúca cesta v čase, vydláždená z tých najväčších hitov: Snad jsem to zavinil já (1967), Slzy tvý mámy (1973) či Jasná zpráva (1981), ktoré znejú naprieč generáciami. O autentický a intenzívny zážitok sa okrem členov kapely postarajú aj archívne zábery a originálna grafika k jednotlivým skladbám. Vďaka scéne z veľkých LED obrazoviek si všetko vychutnáte aj z posledného radu, ako z toho prvého. Pripravený je veľkolepý program, ktorého súčasťou sú aj hostia. Tešiť sa môžete na kapelu DESmod a Martu Jandovú. Práve spojenie otca a dcéry na jednom pódiu sú predzvesťou niečoho výnimočného.

„Na turné na Slovensku se těším moc! Hlavně, že si tam pořádně zahrajeme a také jako bonus uvidíme města a místa, kde jsme ještě nebyli. Takže spojíme naší vášeň a ještě poznáme Slovensko, kde to mám také moc ráda. A to vše i s mým tátou,” hovorí Marta Jandová.

 

DESmod sa tešia na oslavy s legendou

„Sme veľmi radi, že si zahráme s Olympicom, je to pre nás radosť. U Petra sme nahrávali v štúdiu a s Martou máme dokonca duet, takže sme radi, že sme dostali pozvánku. Zahráme program,  ktorý nehráme bežne a veľmi sa na to tešíme. A samozrejme, oslávime narodeniny legendy, a to na každom koncerte a aj po ňom.😂 To sú slová chalanov zo skupiny DESmod, ktorá sa predstaví na turné ako hosť. Fanúšikovia o Kulym a spol. po náročnom a krásnom lete hovoria,  že kapele to hrá ako nikdy predtým a koncerty sú masaker. Na turné s Olympicom to bude zas niečo špeciálne.

 

Toto je pozvánka na párty roka, tak nepremeškajte jedinečnú príležitosť, zažiť legendy československého rocku osobne...60. narodeniny sa už nezopakujú, buďte pri tom, keď sa bude písať história!

 

Charakteristika lístkov na koncert

Lístky ZŤP/imobilní

Lístky pre imobilných návštevníkov koncertu sú vyhradené v prednej časti haly v hodnote 1 Euro. Doprovod vozíčkarov/imobilných musí mať platnú vstupenku v hodnote 39 Eur. Počet lístkov je limitovaný.

 

Lístky na Sedenie vpredu

Lístky na Sedenie vpredu sa nachádzajú za sektorom Meet & Greet. Lístky sú na voľné sedenie, teda sa nevzťahujú na konkrétne sedadlo alebo rad. Ale platia len v zakúpenom sektore.

 

Lístky na Sedenie vzadu

Lístky  na Sedenie vzadu sa nachádzajú za sektorom - Sedenie vpredu. Lístky sú na voľné sedenie, teda sa nevzťahujú na konkrétne sedadlo alebo rad. Ale platia len v zakúpenom sektore.

 

Lístky na státie

Lístky na státie sú vyhradené za sektormi na sedenie v hlavnej časti haly. Ak si radi pri piesňach Olympicu zatancujete, určite to využijete.

 

Lístky VIP GOLD Lodžia A-F

Máte radi intímnu atmosféru, ale stále chcete byť v kontakte s kapelou? Vyberte si VIP lodžiu. Každá je určená pre maximálne 6 členné skupiny (1 stôl a 6 miest okolo neho). Zároveň máte dokonalý výhľad na pódium a v lodžii je pre vás pripravený catering formou bufetových stolov. Súčasťou vstupenky je stretnutie s kapelou v zákulisí. Počet lístkov je limitovaný.

 

VIP GOLD Balkón státie

S lístkami na balkóne máte ničím a nikým nerušený výhľad na pódium a celú halu. Ak si radi pri piesňach Olympicu zatancujete, určite to využijete.

 

VIP GOLD Skybox

Zažite rockové legendy naživo. S lístkami VIP GOLD Skybox máte dokonalý výhľad na pódium a dostanú vás aj do zákulisia koncertu k členom Olympicu. Súčasťou lístku je aj catering formou bufetových stolov. V Skyboxe sú pre vás pripravené barové stoly a pohovky na odpočinok. Počet lístkov je limitovaný.

 

Lístky VIP Meet and Greet

Lístky sú na sedenie, hneď pod pódiom so skvelým výhľadom. Súčasťou vstupenky je autogramiáda a fotografovanie sa s členmi kapely Olympic pred začiatkom koncertu. Počet lístkov je limitovaný.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top