Respect tour Olympic 60 - Brezno

Respect tour Olympic 60
Respect tour Olympic 60 - Brezno

Dátum: 6. mája 2023
Miesto: Aréna Brezno
Adresa: Ladislava Novomeského 2157/34, Brezno

Vstupenky

Sobota
6
Máj 2023
17:00
Respect tour Olympic 60 - Brezno
Aréna Brezno

Brezno

Popis podujatia

Respect tour Olympic 60

Rok 2023 bude pre rockerov sviatkom! Nestarnúce legendy českej hudobnej scény z kapely Olympic, pri príležitosti 60. výročia na hudobnej scéne, odohrajú jedinečné a nezabudnuteľné koncertné turné po Slovensku!

Zažite plných 60 rokov počas jedného neopakovateľného koncertu

Čaká vás strhujúca cesta v čase, vydláždená z tých najväčších hitov: Snad jsem to zavinil já (1967), Slzy tvý mámy (1973) či Jasná zpráva (1981), ktoré znejú naprieč generáciami. O autentický a intenzívny zážitok sa okrem členov kapely postarajú aj archívne zábery a originálna grafika k jednotlivým skladbám. Vďaka scéne z veľkých LED obrazoviek si všetko vychutnáte aj z posledného radu, ako z toho prvého. Špeciálnym hosťom kapely je Marta Jandová a spojenie otca a dcéry na jednom pódiu sú predzvesťou niečoho výnimočného. Do varu vás dostane fantastický Kuly, a tak si už pred oficiálnym začiatkom koncertu poriadne precvičíte hlasivky.

Toto je pozvánka na párty roka, tak nepremeškajte jedinečnú príležitosť, zažiť legendy československého rocku osobne...60. výročie sa už nikdy nezopakuje.

 

6.5.2023 od 17:00 Brezno - hosť DESmod - Marta Jandová

sektor: sedenie / státie

 

Pripravujeme ZŤP vstupenky pre imobilných s doprovodom. 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top