Reštart slovenskej ekonomiky

Reštart slovenskej ekonomiky

Dátum: 26. mája 2020
Miesto: U Vás doma Online

Vstupenky

Utorok
26
Máj 2020
10:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Reštart slovenskej ekonomiky
U Vás doma

Online

Popis podujatia

Koronakríza sa nevyhla ani Slovensku. Zastavenie výrobných procesov, hromadné prepúšťanie, zatvorenie prevádzok a celkové spomalenie ekonomiky poznačilo prosperitu podnikateľov, veľkých korporácií, ale aj bežného človeka. Vynárajú sa otázky, kedy sa koronakríza skončí? Aké následky bude mať na ekonomiku štátu? Ako bude naša ekonomika vyzerať s odstupom času? Aké formy pomoci poskytne štát či Európska únia? Budeme sa vedieť pripraviť na krízy podobných rozmerov, ktoré môžu prísť? Na tieto otázky a mnohé iné sa pokúsia odpovedať hostia konferencie Reštart slovenskej ekonomiky – online summit.

Konferencia bude interaktívna. Do diskusie je možné sa zapojiť prostredníctvom aplikácie Sli.do a položiť otázku spíkrom priamo do štúdia počas živého prenosu.

Program
10.00 Oficiálne otvorenie
10.10 Diskusia
- Bude možné stlmiť dosah krízy na ekonomiku Slovenska? Aké sú ďalšie plány novej vlády? Lex korona: ekonomická pomoc podnikateľom, aká je skutočnosť?
- Ako sa bude vyvíjať ekonomická budúcnosť Slovenska po koronakríze v horizonte 6 mesiacov, roka alebo 5 rokov? Je výhodné aplikovať model kurzarbeit pre slovenskú ekonomiku a hospodárstvo?
- Pomoc zo strany Európskej únie. Balík opatrení v oblasti bankovníctva a plán obnovy priemyslu. Opatrenia pred možnou krízou v budúcnosti. Je možné sa pripraviť na krízu podobného rozmeru?
11.15 Otázky a odpovede naživo 
cez platformu Sli.do

Potvrdení spíkri
Ján Oravec - Štátny tajomník ministerstva hospodárstva SR
Peter Žiga - bývalý minister hospodárstva SR a poslanec NRSR
Ľudovít Ódor – Viceguvernér Národnej banky Slovenska
Rastislav Machunka - Viceprezident AZZZ SR

Webová stránka!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top