Detail info
Close

Rock pod kameňom 2024

Rock pod kameňom 2024

Dátum: 28. - 29. júna 2024
Miesto: Sninské rybníky, Snina
Adresa: , Snina

Vstupenky

28.-29.
Jún
2024
Rock pod kameňom 2024
2 - dňová vstupenka 28. - 29.6.2024

Popis podujatia

Prestaňte len snívať a zažite skutočnú hudobnú oslavu!

Privítajte ROCK POD KAMEŇOM - festival, ktorý zlomí všetky hudobné reťaze a vystrelí vaše emócie do neba. 28. a 29. júna 2024 sa Sninské rybníky stanú centrom všetkého, čo máte radi - energie, vášne a hudby. Už pri príchode vás očarí atmosféra, akoby z inej dimenzie, s jemným vánkom, ktorý prináša sľub dobrodružstva. Ak si želáte oddychovať počas festivalových prestávok, čaká na vás prekrásna okolitá príroda, ktorá je ako stvorená na relax. Zelené stromy vytvárajúce chladivú oázu vám poskytnú útočisko pred slnkom.

Noc v blízkych hoteloch a chatkách bude ako sen, ktorý sa stane skutočnosťou, alebo si vyberte dobrodružstvo pod hviezdami, aké ste ešte nikdy nezažili v autocampingu. Nechajte sa hýčkať všetkými možnosťami, ktoré festival ROCK POD KAMEŇOM ponúka, a nezabudnite ochutnať špeciality z miestnych stánkov, ktoré vám doprajú pôžitok pre vaše chuťové poháriky.

Nechte sa strhnúť vlnou skvelej hudby a pripravte sa na zázrak, ktorý zanechá vaše srdce vo výbušnom rytme. ROCK POD KAMEŇOM je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý stojí za to. Vstúpte do tohto sveta hudobnej extázy a získajte svoje vstupenky už dnes!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top