Detail info
Close

Ročný online kurz Excel Makrá a VBA s certifikátom

Ročný online kurz Excel Makrá a VBA s certifikátom

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Tento kurz pre Makrá a VBA v Exceli vás naučí všetko dôležité krok za krokom od základov až po pokročilú úroveň. Po dokončení kurzu získate certifikát, ktorý vám pomôže kariérne rásť.

Makrá a VBA sú jednoduchšie, ako sa zdá. Práve preto získate priamu výhodu na trhu práce a ušetríte si kopu času automatizovaním úloh.

Makrá sú malé programy, ktoré si v Exceli viete sami vytvoriť tak, aby vás zbavili manuálnej práce. VBA je jednoduchý programovací jazyk pre MS Excel, ktorý hravo zvládnete. Neveríte? Ani sa nestačíte čudovať a spoločne s inštruktorom si vypracujete za krátky čas praktické príklady, ktoré budete vedieť hneď ďalší deň použiť v práci. Ak si myslíte, že makrá a VBA sú určené iba nejakým programátorom, nechajte sa prekvapiť.

Pre koho je tento kurz určený?

 • Pre každodenného používateľa Excelu, ktorý si chce ušetriť hodiny práce vďaka užitočným trikom.
 • Pre ľudí, ktorí sa chcú konečne dozvedieť, čo to tie makrá vlastne sú a ako im už od zajtra pomôžu.
 • Pre ľudí, ktorí chcú investovať do svojej budúcnosti.

Tento kurz je extrémne praktický. Obsahuje materiály na stiahnutie a vypracované príklady z reálneho života. Už zajtra budete vedieť uplatniť to, čo sa naučíte.

Mnoho ľudí si myslí, že programovanie v Exceli je ťažké. Práve preto máte jedinečnú šancu získať náskok. Lekcie sú rozdelené do kratučkých videí, aby sa vám študovalo pohodlne a aby ste rýchlo napredovali. V priemere má každé video 5 minút. Zdarma si môžete pred zakúpením pozrieť ukážkové videá na stránkach Easy Excel.

Čo kurz obsahuje

Kurz obsahuje 60 podrobných video lekcií, vďaka ktorým zvládnete tvoriť makrá a VBA pre MS Excel od úplných základov až po pokročilú úroveň:

 • znásobíte svoju efektivitu v Exceli,
 • naučíte sa automatizovať Excel úlohy,
 • vytvoríte si nové funkcie na mieru,
 • vytvoríte si makrá, ktoré vám ušetria hodiny manuálnej práce,
 • zrýchlite svoju prácu vďaka ľahkému programovaniu vo VBA,
 • a mnoho ďalšieho.

Ako to funguje

Po zakúpení prístupu do kurzu na Ticketportal získate licenčný kľúč, ktorý uplatníte na stránkach Easy Excel. Tím sa Vám odomkne ročný prístup do členskej sekcie, kde budete mať k dispozícii všetky lekcie, videá a príklady.

Počas trvania prístupu si môžete jednotlivé lekcie prechádzať, koľkokrát potrebujete. Väčšina študentov stihne prejsť všetky lekcie už do dvoch mesiacov. Keď budete mať všetky lekcie zvládnuté, získate certifikát ako potvrdenie o dokončení kurzu.

Ako uplatniť licenčný kľúč

 1. Po zakúpení vyplňte licenčný kľúč na stránke www.easyexcel.sk/ticketportal
 2. Následne vás program vyzve k vytvoreniu si svojho používateľského účtu a môžete začať s učením.

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top