Roo Panes

Roo Panes

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Anglický folkový pesničkár Roo Panes pohladí spevom Bratislavu.

Andrew "Roo" Panes, rodák z anglického Dorsetu, absolvuje na Slovensku premiéru a spoločne so svojím hudobným doprovodom povzbudí ľudí v Atelier Babylon.

Britský spevák  je často prirovnavaný k Benovi Howardovi a podobnosť nachádzame aj vo svetovej hviezde Jackovi Johnsonovi.

Nadväzuje na tradičnú folkovú školu a často si vystačí len s akustickou gitarou.  V jeho prejave je akási nevídaná čarovná schopnosť si podmaniť dav.

Na rozdiel od svojich kolegov, ktorí čerpajú z ťažkých  melancholických tém, on ťaží z vnútornej pozitivity.

Jeho nádherne znejúce piesne zanechávajú odkaz. Hlboké diela sú naplnené poslaním a ich emócia má v sebe úprimnú srdečnosť.

Mimo iného,  vyštudovaný teológ a tvár reklamnej kampane módnej značky BURBERRY,  prežíva vo svojej 30tke pozoruhodný úspech.

Viac než 160 miliónov prehratí na Spotify  a 15 miliónov vzhliadnutí  na YouTube hovoria o jeho  značnej  popularite,  čo potvrdzuje aj návštevnosť na jeho koncertoch.

Roo Panes  vydal 3 štúdiové albumy a k najobľúbenejším  piesňam patria

Lullaby Love,  OPHELIA,  Little Giant,  Tiger Striped Sky,  Open Road.

Na Slovensko  zavíta na jeseň 22. novembra  2019,  kde nám v rámci európskeho turné ponúkne svoje lahodiace balady  a  predstaví nám  aj materiál z nového albumu Quiet Man (2018).Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Roo Panes 2019 - 22.11.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie Roo Panes 2019, ktoré sa malo konať dňa 22.11.2019 o 20:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky od 11.10.2019 výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom od 11.10.2019:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top