Detail info
Close

SAMO TOMEČEK A MILUJEM SLOVENSKO BAND v Milej Deve

SAMO TOMEČEK A MILUJEM SLOVENSKO BAND v Milej Deve

Dátum: 24. mája 2024
Miesto: Reštaurácia MILÁ DEVA, Nitra
Adresa: Piaristická 1379/2, Nitra

Vstupenky

Piatok
24
Máj 2024
20:00
SAMO TOMEČEK A MILUJEM SLOVENSKO BAND v Milej Deve

Popis podujatia

Prichádza nezabudnuteľný večer v Milej Deve, plný hudby a zábavy s jednou z najobľúbenejších kapiel na Slovensku - Samo Tomeček & Milujem Slovensko Band a neuveriteľne energickou speváčkou Katkou Ščevlíkovou. Na tomto koncerte sa môžete tešiť na fenomenálnu LIVE show, plnú výborného zvuku a nezameniteľnej atmosféry. Samo Tomeček, finalista prvej série slovenskej SuperStar a tvár show Milujem Slovensko už po desaťročie, spolu so svojou skvelou kolegyňou, Katkou Ščevlíkovou, finalistkou prvej československej speváckej súťaže XFACTOR, vám predvedú jedinečný hudobný zážitok.

Samo Tomeček s úspešnými sólovými albumami a množstvom koncertov za sebou, spolu so svojou nezameniteľnou partnerkou na pódiu, Katkou Ščevlíkovou, vytvoria nezabudnuteľné spevácke duo, ktoré vás unesie na vlnu emócií a hudobných vibrácií, aké ste ešte nikdy predtým nezažili.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť! Rezervácie stolov: 0911 233 002Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top